| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM



Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv glede na organizacijo za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na lansko leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev prometa glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enak promet in ∞ pomeni, da prejšnje leto prometa sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2019
Organizacija Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta1.467.30115.9+8.9172.18914.9+6.5
FE - Fakulteta za energetiko94.5801.0+23.18.7720.8-3.4
FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko1.031.62211.2+9.9107.9389.3+21.1
FF - Filozofska fakulteta726.2577.9+15.2110.8229.6+24.1
FGPA - Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo529.6515.7+13.453.9194.7+4.3
FKBV - Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede249.7502.7+18.029.6292.6+10.9
FKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo315.5573.4+17.334.0132.9+25.5
FL - Fakulteta za logistiko252.5692.7+7.334.0182.9+10.5
FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko230.0942.5+12.443.9503.8+61.3
FOV - Fakulteta za organizacijske vede875.2569.5+8.6101.4038.8+8.9
FS - Fakulteta za strojništvo845.9349.2+14.784.2047.3+31.1
FT - Fakulteta za turizem26.1340.3+79.45.3290.5+70.4
FVV - Fakulteta za varnostne vede558.2866.0+17.571.8416.2+1.1
FZV - Fakulteta za zdravstvene vede515.5205.6+14.082.0467.1+6.3
MF - Medicinska fakulteta73.4350.8+24.917.2111.5+127.1
PEF - Pedagoška fakulteta690.0267.5+13.8110.5039.5+11.8
PF - Pravna fakulteta661.1807.2+20.279.3176.9+4.3
UKM - Univerzitetna knjižnica Maribor3.7280.0+18.71770.0-30.9
UM - Univerza v Mariboru62.6150.7+26.77.7970.7+32.1
UZUM - Univerzitetna založba Univerze v Mariboru6.6310.1+41.39520.1-5.7
(Brez organizacije)17.8880.2-48.71.5700.1-67.5
Skupaj9.234.014100.0+13.01.157.600100.0+14.0
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici