| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM



Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv glede na organizacijo za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na lansko leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev prometa glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enak promet in ∞ pomeni, da prejšnje leto prometa sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2020
Organizacija Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta2.046.42215.3+39.5259.76917.1+50.9
FE - Fakulteta za energetiko121.3330.9+28.311.2080.7+27.8
FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko1.647.68412.3+59.7140.5099.2+30.2
FF - Filozofska fakulteta1.047.7817.8+44.4141.2869.3+27.5
FGPA - Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo758.8655.7+43.372.8114.8+35.1
FKBV - Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede389.8142.9+56.138.4432.5+29.8
FKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo523.6933.9+66.042.5262.8+25.0
FL - Fakulteta za logistiko372.4792.8+47.542.7602.8+25.7
FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko423.0743.2+84.045.3833.0+3.3
FOV - Fakulteta za organizacijske vede1.237.0589.2+41.3132.0188.7+30.2
FS - Fakulteta za strojništvo1.252.4609.3+48.1101.8096.7+20.9
FT - Fakulteta za turizem53.1910.4+103.58.0240.5+50.6
FVV - Fakulteta za varnostne vede858.7646.4+54.4100.2726.6+39.9
FZV - Fakulteta za zdravstvene vede640.4864.8+24.2110.2157.3+34.3
MF - Medicinska fakulteta150.0691.1+104.415.2571.0-11.4
PEF - Pedagoška fakulteta1.016.5127.6+47.3148.4049.8+34.3
PF - Pravna fakulteta745.6935.6+12.899.8666.6+25.9
UKM - Univerzitetna knjižnica Maribor5.7220.0+53.52730.0+54.2
UM - Univerza v Mariboru101.0350.8+62.67.2750.5-6.3
UZUM - Univerzitetna založba Univerze v Mariboru9.1380.1+37.81.1500.1+21.1
(Brez organizacije)4.8930.0-77.44570.0-75.7
Skupaj13.406.166100.0+45.21.519.715100.0+31.3
*Vrednosti v tabeli na gre kar seštevati, saj je lahko gradivo v več organizacijah.
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici