| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM



Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv glede na organizacijo za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na lansko leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev prometa glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enak promet in ∞ pomeni, da prejšnje leto prometa sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2021
Organizacija Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta2.254.54015.6+10.2239.76117.2-7.7
FE - Fakulteta za energetiko134.5930.9+10.911.4450.8+2.2
FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko1.810.87212.5+9.9132.6799.5-5.5
FF - Filozofska fakulteta1.158.8708.0+10.5128.8479.2-8.9
FGPA - Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo841.8205.8+11.070.0015.0-3.9
FKBV - Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede418.5832.9+7.535.7682.6-6.9
FKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo568.2413.9+8.543.3953.1+2.0
FL - Fakulteta za logistiko419.0202.9+12.543.6953.1+2.2
FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko387.1312.7-8.236.2572.6-19.6
FOV - Fakulteta za organizacijske vede1.278.1378.8+3.3115.5118.3-12.5
FS - Fakulteta za strojništvo1.371.3649.5+9.589.6926.4-11.9
FT - Fakulteta za turizem51.6710.4-2.98.1620.6+1.7
FVV - Fakulteta za varnostne vede918.0356.3+7.094.4986.8-5.7
FZV - Fakulteta za zdravstvene vede722.0145.0+12.798.0827.0-11.0
MF - Medicinska fakulteta136.4000.9-9.112.3410.9-19.1
PEF - Pedagoška fakulteta1.077.6977.4+6.0132.4209.5-10.7
PF - Pravna fakulteta813.5605.6+9.194.0816.7-5.8
UKM - Univerzitetna knjižnica Maribor7.0310.0+22.92500.0-8.4
UM - Univerza v Mariboru108.0050.7+12.76.1790.4-12.1
UZUM - Univerzitetna založba Univerze v Mariboru20.2670.1+121.82.1640.2+88.2
(Brez organizacije)1.9550.0-4.440.00.0
Skupaj*14.493.830100.0+8.11.394.508100.0-8.2
*Vrednosti v tabeli na gre kar seštevati, saj je lahko gradivo v več organizacijah.
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici