SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM



Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv glede na organizacijo za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na lansko leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev prometa glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enak promet in ∞ pomeni, da prejšnje leto prometa sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2018
Organizacija Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta1.346.88716.5+39.3161.59915.9+32.9
FE - Fakulteta za energetiko76.8340.9+17.39.0800.9+27.0
FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko938.68611.5+15.489.1508.8+32.5
FF - Filozofska fakulteta629.7207.7+34.489.2888.8+35.4
FGPA - Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo466.1095.7+35.951.6095.1+21.8
FKBV - Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede211.0762.6+35.526.6942.6+48.5
FKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo267.7263.3+25.126.9562.7+56.9
FL - Fakulteta za logistiko235.2962.9+29.330.7823.0+37.1
FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko204.4292.5+35.727.2092.7+71.0
FOV - Fakulteta za organizacijske vede805.6739.9+41.493.0719.2+40.1
FS - Fakulteta za strojništvo737.0819.0+34.264.1546.3+40.2
FT - Fakulteta za turizem14.5640.2+67.93.1280.3+74.9
FVV - Fakulteta za varnostne vede497.0226.1+32.373.5397.2+15.6
FZV - Fakulteta za zdravstvene vede452.1215.5+27.977.1897.6+19.4
MF - Medicinska fakulteta58.8110.7+60.97.5790.7+134.2
PEF - Pedagoška fakulteta605.6397.4+26.898.7599.7+24.0
PF - Pravna fakulteta549.1096.7+37.375.9747.5+21.4
UKM - Univerzitetna knjižnica Maribor3.1420.0-19.62560.0+32.6
UM - Univerza v Mariboru57.5800.7+24.76.7650.7+45.1
UZUM - Univerzitetna založba Univerze v Mariboru14.1370.2+62.12.3260.2+54.3
(Brez organizacije)3.0940.0-52.77090.1-51.8
Skupaj8.174.736100.0+31.91.015.816100.0+31.4
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici