SLO | ENG

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM



Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv glede na organizacijo za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na lansko leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev prometa glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enak promet in ∞ pomeni, da prejšnje leto prometa sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2016
Organizacija Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta566.26016.7-1.8287.41119.5+20.1
FE - Fakulteta za energetiko34.7701.0+17.914.7031.0+19.2
FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko497.15914.6+9.2106.3627.2+31.1
FF - Filozofska fakulteta246.5177.3+22.9115.5537.8+36.3
FGPA - Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo194.8155.7+4.880.7875.5+31.1
FKBV - Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede71.8302.1+3.431.4502.1+24.2
FKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo105.9973.1+6.830.0442.0+18.7
FL - Fakulteta za logistiko111.1373.3+8.941.0222.8+20.6
FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko74.7382.2+17.024.8041.7+33.3
FOV - Fakulteta za organizacijske vede304.1669.0-3.9153.06010.4+11.8
FS - Fakulteta za strojništvo296.2788.7-1.782.1535.6+26.1
FT - Fakulteta za turizem2.3070.1+286.41.4880.1+512.3
FVV - Fakulteta za varnostne vede194.8075.7+2.0131.0768.9+17.4
FZV - Fakulteta za zdravstvene vede195.1105.7+7.5117.5498.0+11.0
MF - Medicinska fakulteta14.0280.4-6.14.8220.3+19.7
PEF - Pedagoška fakulteta257.9647.6+21.9120.7258.2+33.0
PF - Pravna fakulteta211.3566.2+22.8130.9058.9+32.9
UKM - Univerzitetna knjižnica Maribor2.9470.1-20.51770.0+136.0
UM - Univerza v Mariboru15.5740.5+1,837.12.6240.2+886.5
(Brez organizacije)6180.0-99.47320.0-77.3
Skupaj3.398.378100.0+3.71.477.447100.0+23.2
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici