SLO | ENG

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM



Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv glede na organizacijo za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na lansko leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev prometa glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enak promet in ∞ pomeni, da prejšnje leto prometa sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2017
Organizacija Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta966.61315.6+70.7121.56015.7-57.7
FE - Fakulteta za energetiko65.5021.1+88.47.1450.9-51.4
FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko813.53713.1+63.767.2678.7-36.8
FF - Filozofska fakulteta468.3727.6+90.065.9448.5-42.9
FGPA - Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo342.9115.5+76.042.3875.5-47.5
FKBV - Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede155.5472.5+116.517.9602.3-42.9
FKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo214.0053.5+102.017.1762.2-42.7
FL - Fakulteta za logistiko181.9082.9+63.722.4492.9-45.3
FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko150.6952.4+101.615.9102.1-35.8
FOV - Fakulteta za organizacijske vede569.7809.2+87.366.4068.6-56.6
FS - Fakulteta za strojništvo549.3678.9+85.445.7515.9-44.2
FT - Fakulteta za turizem8.5410.1+270.21.7590.2+18.2
FVV - Fakulteta za varnostne vede375.7256.1+92.963.6158.2-51.5
FZV - Fakulteta za zdravstvene vede353.5785.7+81.264.6488.4-45.0
MF - Medicinska fakulteta36.5220.6+178.13.2310.4-31.6
PEF - Pedagoška fakulteta477.3237.7+84.879.59510.3-34.1
PF - Pravna fakulteta399.6856.5+89.162.5558.1-52.2
UKM - Univerzitetna knjižnica Maribor3.9060.1+33.31930.0+9.7
UM - Univerza v Mariboru46.8280.8+289.64.7570.6+136.7
UZUM - Univerzitetna založba Univerze v Mariboru9.9310.21.7980.2
(Brez organizacije)5.5230.1+11.81.2090.2-31.5
Skupaj6.195.799100.0+82.3773.315100.0-47.7
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici