| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM



Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv glede na organizacijo za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na lansko leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev prometa glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enak promet in ∞ pomeni, da prejšnje leto prometa sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2023
Organizacija Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta2.633.40115.1+9.7285.94017.5+7.9
FE - Fakulteta za energetiko170.0141.0+2.415.4860.9+1.0
FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko2.176.81312.5+15.6183.79711.2+11.2
FF - Filozofska fakulteta1.290.2727.4+4.6133.8628.2-1.5
FGPA - Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo1.166.4716.7+39.097.5246.0+30.0
FKBV - Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede518.4073.0+6.438.6492.4-6.2
FKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo623.5283.6+9.246.5812.8-0.6
FL - Fakulteta za logistiko481.7302.8+7.949.6963.0+5.0
FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko581.8903.3+29.637.4602.3-7.9
FOV - Fakulteta za organizacijske vede1.597.3999.1+17.7139.3148.5+7.3
FS - Fakulteta za strojništvo1.570.9449.0+11.2113.3836.9+7.4
FT - Fakulteta za turizem81.8720.5+17.09.2970.6-0.6
FVV - Fakulteta za varnostne vede1.220.6207.0+18.9113.6086.9+3.4
FZV - Fakulteta za zdravstvene vede880.2495.0+7.5112.1706.9-0.5
MF - Medicinska fakulteta178.3431.0+22.413.1000.8+3.5
PEF - Pedagoška fakulteta1.260.5377.2+8.7147.8879.0+4.3
PF - Pravna fakulteta882.5435.1+6.891.6505.6-5.0
UKM - Univerzitetna knjižnica Maribor9.3940.1+6.55530.0+11.3
UM - Univerza v Mariboru136.4420.8+22.94.0990.3-30.8
UZUM - Univerzitetna založba Univerze v Mariboru93.8870.5+56.312.4980.8+61.4
(Brez organizacije)2.2500.0+3.640.0+33.3
Skupaj*17.464.155100.0+13.21.634.679100.0+4.8
*Vrednosti v tabeli na gre kar seštevati, saj je lahko gradivo v več organizacijah.
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici