| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM



Tabela zajema število novih gradiv in skupno številko gradiv posamezne organizacije v izbranem študijskem letu (od 1.10. do 31.9. naslednjega leta). Upoštevana so samo objavljena gradiva s polnim besedilom (z datoteko). Tabela zajema stare in bolonjske študijske programe. Stolpec Skupaj zajema skupno št. gradiv na koncu študijskega leta.


Statistika gradiv za študijsko leto 2019/2020
Organizacija Diplome Magisteriji Doktorati Ostalo Skupaj
NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj
EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta1747.653671.72629611.60524411.080
FE - Fakulteta za energetiko9266412012012014508
FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko2164.111717842166287563175.817
FF - Filozofska fakulteta112.2431061.00928701.0731194.412
FGPA - Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo71.6563142702813593512.704
FKBV - Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede141.096192961490310341.751
FKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo32828161973992434531.558
FL - Fakulteta za logistiko371.373123462160263511.998
FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko0635433313740694461.734
FOV - Fakulteta za organizacijske vede725.1423575715405061086.459
FS - Fakulteta za strojništvo592.170515794114101.2091244.072
FT - Fakulteta za turizem8814310001412126
FVV - Fakulteta za varnostne vede872.688193722241975503053.634
FZV - Fakulteta za zdravstvene vede811.768354720311401172.383
MF - Medicinska fakulteta0000810103438444
PEF - Pedagoška fakulteta632.3215351401301.0131163.861
PF - Pravna fakulteta141.842385690150302522.728
UKM - Univerzitetna knjižnica Maribor000001025026
UM - Univerza v Mariboru00000106500651
UZUM - Univerzitetna založba Univerze v Mariboru000000030030
Skupaj88435.8736048.5303194325210.6301.77155.976
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici