SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM



Tabela zajema število novih gradiv in skupno številko gradiv posamezne organizacije v izbranem študijskem letu (od 1.10. do 31.9. naslednjega leta). Upoštevana so samo objavljena gradiva s polnim besedilom (z datoteko). Tabela zajema stare in bolonjske študijske programe. Stolpec Skupaj zajema skupno št. gradiv na koncu študijskega leta.


Statistika gradiv za študijsko leto 2018/2019
Organizacija Diplome Magisteriji Doktorati Ostalo Skupaj
NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj
EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta2057.439871.637694111.60430910.774
FE - Fakulteta za energetiko12254811201012020487
FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko1653.86173688416057252475.434
FF - Filozofska fakulteta92.233148824483311.0741924.214
FGPA - Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo191.6233737132811580702.602
FKBV - Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede311.043152662476309541.665
FKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo36772251722959431721.470
FL - Fakulteta za logistiko541.328113302140263671.935
FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko0635532744700694571.673
FOV - Fakulteta za organizacijske vede265.0662172105012505596.342
FS - Fakulteta za strojništvo562.00842500210961.1941063.811
FT - Fakulteta za turizem25709230021436107
FVV - Fakulteta za varnostne vede1102.5191833912225691313.449
FZV - Fakulteta za zdravstvene vede761.664264180301391022.224
MF - Medicinska fakulteta00001087934319430
PEF - Pedagoška fakulteta732.2405743021301.0131323.696
PF - Pravna fakulteta451.82235509115303021112.648
UKM - Univerzitetna knjižnica Maribor000001025026
UM - Univerza v Mariboru00000117731774
UZUM - Univerzitetna založba Univerze v Mariboru000000031031
Skupaj94234.5776657.6144389313510.7081.78553.792
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici