SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM



Tabela zajema število novih gradiv in skupno številko gradiv posamezne organizacije v izbranem koledarskem letu. Upoštevana so samo objavljena gradiva s polnim besedilom (z datoteko). Tabela zajema stare in bolonjske študijske programe. Stolpec Skupaj zajema skupno št. gradiv na koncu koledarskega leta.


Statistika gradiv za koledarsko leto 2019 (do 26.05.2019)
Organizacija Diplome Magisteriji Doktorati Ostalo Skupaj
NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj
EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta317.439321.63749401.6046710.774
FE - Fakulteta za energetiko325431120101206487
FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko553.8612668821604725875.434
FF - Filozofska fakulteta12.2334982438301.074534.214
FGPA - Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo101.623153712282580292.602
FKBV - Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede171.04362661471309251.665
FKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo4772101722957431231.470
FL - Fakulteta za logistiko351.32883302140263451.935
FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko0635192743700694221.673
FOV - Fakulteta za organizacijske vede185.06687210500505266.342
FS - Fakulteta za strojništvo302.00829500110941.194643.811
FT - Fakulteta za turizem6705230001411107
FVV - Fakulteta za varnostne vede452.51963391220569523.449
FZV - Fakulteta za zdravstvene vede471.66415418030139622.224
MF - Medicinska fakulteta0000487834312430
PEF - Pedagoška fakulteta242.2403043011301.013553.696
PF - Pravna fakulteta81.82295091150302182.648
UKM - Univerzitetna knjižnica Maribor000001025026
UM - Univerza v Mariboru00000117731774
UZUM - Univerzitetna založba Univerze v Mariboru000000031031
Skupaj33434.5772707.614278932710.70865853.792
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici