| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM



Tabela zajema število novih gradiv in skupno številko gradiv posamezne organizacije v izbranem koledarskem letu. Upoštevana so samo objavljena gradiva s polnim besedilom (z datoteko). Tabela zajema stare in bolonjske študijske programe. Stolpec Skupaj zajema skupno št. gradiv na koncu koledarskega leta.


Statistika gradiv za koledarsko leto 2020 (do 03.06.2020)
Organizacija Diplome Magisteriji Doktorati Ostalo Skupaj
NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj
EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta137.653171.72619611.6053211.080
FE - Fakulteta za energetiko126611200201202508
FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko184.1111478411669756425.817
FF - Filozofska fakulteta12.243261.00918701.073284.412
FGPA - Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo31.656164270288593272.704
FKBV - Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede41.09662960490310101.751
FKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo38282197299143481.558
FL - Fakulteta za logistiko281.37373461160263361.998
FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko06357331074069471.734
FOV - Fakulteta za organizacijske vede325.142177571540506506.459
FS - Fakulteta za strojništvo192.17024579111491.209534.072
FT - Fakulteta za turizem181031000141126
FVV - Fakulteta za varnostne vede442.68883721241955502483.634
FZV - Fakulteta za zdravstvene vede291.76812472030140412.383
MF - Medicinska fakulteta0000510103435444
PEF - Pedagoška fakulteta152.3211751401301.013323.861
PF - Pravna fakulteta01.8425569015030252.728
UKM - Univerzitetna knjižnica Maribor000001025026
UM - Univerza v Mariboru00000106500651
UZUM - Univerzitetna založba Univerze v Mariboru000000030030
Skupaj21135.8731798.5301494322310.63062755.976
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici