| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM



Tabela zajema število novih gradiv in skupno številko gradiv posamezne organizacije v izbranem koledarskem letu. Upoštevana so samo objavljena gradiva s polnim besedilom (z datoteko). Tabela zajema stare in bolonjske študijske programe. Stolpec Skupaj zajema skupno št. gradiv na koncu koledarskega leta.


Statistika gradiv za koledarsko leto 2022 (do 28.06.2022)
Organizacija Diplome Magisteriji Doktorati Ostalo Skupaj
NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj NovoSkupaj
EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta138.127452.000110251.5526411.781
FE - Fakulteta za energetiko5303413304512514565
FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko284.60935985217713812786.583
FF - Filozofska fakulteta22.277481.33809031.077534.782
FGPA - Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo51.723195221310610252.886
FKBV - Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede81.177123603556324291.916
FKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo99582127411103450341.792
FL - Fakulteta za logistiko61.4631360020026572.108
FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko2650154354841700221.869
FOV - Fakulteta za organizacijske vede185.430198614664425456.782
FS - Fakulteta za strojništvo302.51628754112291.189684.581
FT - Fakulteta za turizem6149139001258213
FVV - Fakulteta za varnostne vede403.046174670276537634.077
FZV - Fakulteta za zdravstvene vede392.04920582140106602.741
MF - Medicinska fakulteta000021221538717509
PEF - Pedagoška fakulteta552.5894775701501.0161024.377
PF - Pravna fakulteta01.856116662222302152.846
UKM - Univerzitetna knjižnica Maribor000001127128
UM - Univerza v Mariboru00000106100611
UZUM - Univerzitetna založba Univerze v Mariboru0000004411444114
Skupaj *26638.92234310.533221.0537410.56970561.077

* Posamezno gradivo je lahko v več organizacijah, zato skupno število gradiv ni nujno enako vsoti gradiv vseh organizacij. Sem so všteta tudi gradiva brez organizacije.
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici