| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Magistrska dela (54)

  1. Maša Čelebić: Arhitektura kot/za kulturo: muzej industrijske dediščine Maribora in kulturno-kreativni center Tezno
  2. Blaž Flisar: Revitalizacija severnega območja Murske Sobote in novi plavalni center
  3. Simon Sekereš: Lendava - revitalizacija mestnega jedra
  4. Ana Simonič: Interaktivni park Mura
  5. Urška Gomboc: Novo mestno vozlišče pred knjižnico v Murski Soboti
  6. Zija Fejzulai: Islamski kulturni center Maribor
  7. Mateja Bratuša: Revitalizacija starega in zasnova novega vaškega jedra v občini Zavrč
  8. Danijel Grabrovec: Soseska mladih - Studenci, Maribor
  9. Isidora Mandić: Urbana regeneracija območja nekdanje vojašnice Melje
  10. Miha Štefl: APARTMAJSKI STOLP
  11. Mojca Novak: Nova Administrativna stavba Škoda Auto a.s. v mestu Mladá boleslav
  12. Katja Nežmah: Revitalizacija starega mestnega jedra Ptuj
  13. Rok Šinko: Prenova mestnega središča v Gornji Radgoni
  14. Nuša Žohar: Maribor Melje - regeneracija industrijskega območja med Meljsko cesto in Dravo
  15. Jovana Dragović: Godinje settlement - adaptive reuse and revitalization
  16. Gašper Kogelnik: Golden Gate Park, Hiša glasbe San Francisco
  17. Stasha Jovanovikj: Models of social housing in post-war Syria
  18. Erik Vodenik: Opazovalnice neba v italijanskem kraju roccascalegna
  19. Anže Repinc: Zasnova ski hotela vogel z žičnico
  20. Goran Markuš: Urbana regeneracija Melja
  21. Dragana Pantović: Embassy of India in Podgorica, Republic of Montenegro
  22. Gregor Bogovič: Regeneracija industrijskega območja med Črtomirovo in Raičevo ulico, Maribor
  23. Vesna Zatezalo: Raziskovalni center kampusa tehniških fakultet Univerze v Mariboru
  24. Veselin Zatezalo: CENTRALNI OBJEKT KAMPUSA TEHNIŠKIH FAKULTET UNIVERZE V MARIBORU
  25. Nataša Raškovič: Kvalitetno bivanje v mestnem jedru Maribora
  26. Marijan Ladić: Osnovna šola "Borovo"
  27. Jure Glušič: Stanovanjsko območje znanstvenega parka Tezno
  28. Tomaž Pažek: Revitalizacija mestnega jedra občine Radlje ob Dravi
  29. Matic Škorjanec: Regeneracija območja Plečnikovega stadiona v Ljubljani
  30. Nina Abramović: Water museum on Skadar Lake
  31. Anamarija Fink: Štanjel: Kraški park
  32. Iva Pečnik: Vzhodno območje kampusa tehniških fakultet Univerze v Mariboru
  33. Simona Rošer: Tehnološki park Stara vas
  34. Ljubomir Mioč: Hydroelectric powerplant Kablić - Impact on the environment and spatial development
  35. Arnesa Kobić: Youth centre Zenica
  36. Uroš Špile: REGENERACIJA NOVEGA CENTRA MESTA ZREČE
  37. Matjaž Finžgar: REVITALIZACIJA CENTRA RUŠ
  38. Katja Bedić: TIPOLOGIJE STANOVANJSKE GRADNJE
  39. Zrinka Perić: Urbana transformacija in regeneracija Zadar - jug
  40. Enej Verlič: REVITALIZACIJA OBMOČJA MED RIBIŠKO IN PRISTANIŠKO ULICO V MARIBORU
  41. Božidar Plahuta: TRAJNOSTNA UREDITEV SPALNEGA NASELJA
  42. Tadej Junger: PREUREDITEV OBMOČJA MEJNEGA PREHODA ŠENTILJ - SPIELFELD
  43. Alja Ivačič: STANOVANJSKA SOSESKA NA IZTEKU ZAHODNE MARIBORSKE OBVOZNICE
  44. Kaja Vidovič: BIVANJE V URBANEM GOZDU
  45. Laura Pinter: Trajnostna stanovanjska cona pod Pekrsko gorco
  46. Tadeja Golob: PRENOVA VZHODNEGA DELA KAMPUSA NA GOSPOSVETSKI CESTI V MARIBORU
  47. David Vogrinčič: ARHITEKTURNE INTERVENCE V RURALNEM PROSTORU - OBČINA CANKOVA
  48. Andrej Pohajda: PRENOVA TEHNIŠKIH FAKULTET V MARIBORU
  49. Vedran Vugrin: KULTURNI CENTER LEPOGLAVA
  50. Apollinariya Koprivnik: NOVI GLAVNI ŽELEZNIŠKI TERMINAL V MARIBORU
  51. Sašo Žolek: REHABILITACIJSKI CENTER V GRADU VILTUŠ
  52. Jernej Borko: URBANA REGENERACIJA SOSESKE JUGOMONT V MARIBORU
  53. Anja Patekar: ISLAMSKI VERSKO-KULTURNI CENTER V MARIBORU
  54. Kaltrina Jashanica: AKADEMIJA UMETNOSTI

Diplomska dela (10)

  1. Rok Peternel: Medgeneracijski center Tezno
  2. Tjaša Rošer: Stanovanjski objekt s poslovnim prostorom v Vinski Gori
  3. Matic Bogolin: LABORATORIJSKO SREDIŠČE V KAMPUSU TEHNIČNIH FAKULTET UNIVERZE V MARIBORU
  4. Loredana Štumberger: Prenova Trga svobode in Partizanske ulice v Slovenski Bistrici
  5. Pia Mernik: Revitalizacija območja stare carinarnice Maribor
  6. Nina Brezovec: Medgeneracijsko središče Tabor
  7. Iva Česi: Glamping v Mariboru
  8. Toni Popovski: MUZEJSKI KOMPLEKS SOLUNSKE FRONTE
  9. Isidora Mandić: Sodobno pokopališče na Vojašniški ulici
  10. Janez Čretnik: Zasnova stanovanjsko poslovnega objekta s kavarno v pritličju na vogalu ulic nasproti Narodnega doma
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici