| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Magistrska dela (3)

  1. Marko Purić: Developing and Controling Robot Arm Model with Avnet Microzed Development Board
  2. Matic Kladnik: Analiza in preizkus možnosti načina uporabe sodelujočega robota KUKA r820 iiwa pri kuhinjskih opravilih
  3. Martin Adler: Algoritmi vodenja položaja mobilnega robota

Diplomska dela (73)

  1. Jan Kajzersperger: Avtomatizacija valjčne podajalne mize za sortiranje škatel
  2. Robert Glavica: Avtomatizacija prijemala za avtomobilske pnevmatike
  3. Žan Berglez: Načrtovanje robotske roke s 6 prostostnimi stopinjami
  4. Jan Golčer: Krmiljenje motorja s H mostičem A3959
  5. Sebastjan Vogrinčič: Načrtovanje naprave za mikro erozijo stekla
  6. Miha Kajbič: Izdelava škropilnega sistema za kmetijskega robota FarmBeast
  7. Kristina Krsteva: GRADNJA CNC STROJA IN KRMILJENJE S POMOČJO SCILAB-A
  8. Gregor Bombek: Programsko okolje lvsim-ems - podpora pri izobraževanju mehatronikov
  9. Aleš Klančnik: Uporaba sodelujočega robota pri osnovnih kuhinjskih opravilih
  10. Nejc Tovornik: Nadgradnja plezalnega robota s peto osjo
  11. Matjaž Malok: Testiranje vibracijskih naprav na mikrofluidnem motorju
  12. Blaž Rošer: Konstruiranje preizkuševališča avtomobilskih vlečnih kljuk
  13. Jan Slemenšek: 3D tiskalnik na fotosenzitivno tekočo plastiko
  14. Andraž Rotovnik: Izgradnja krmilnika za robotski manipulator "Roki"
  15. Simon Seršen: KRMILJENJE TEMPERATURE NA INDUKCIJSKEM KUHALIŠČU IN POSLOVNA STRATEGIJA NA PRIMERU SPECIALNE INDUKCIJE VIETNAM ZA PODJETJE GORENJE D.D.
  16. Sašo Gorjup: Enota za pametno krmiljenje klimatske naprave
  17. Tadej Rojko: Konstrukcija in krmiljenje naprave za strego stiskalnice gumenih izdelkov
  18. Blaž Berden: Krmilni del plezajočega robota za pregled in vzdrževanje mostov
  19. Luka Šteger: Spletno vodenje sanitarne toplotne črpalke na osnovi vgrajene platforme Raspberry PI
  20. Andrej Kous: TEKOČI TRAK KOT UČNI PRIPOMOČEK
  21. Tim Šmit: VODENJE ROBOTA PO LABIRINTU S POPLAVNIM ALGORITMOM
  22. Kristijan Korez: Potapljaška svetilka
  23. Žiga Prah: Izdelava štiriosnega CNC rezkalnega stroja za obdelavo mehkejših materialov
  24. Denis Vinšek: Model reševalnega robota z ozirom na težišče
  25. Mirjam Breznik: PRIPRAVA SIMULATORJA GAZEBO ZA SIMULACIJO POSTOPKOV SLAM
  26. Janja Mikolič: Model robota za reševanje v Gazebo simulatorju
  27. Tadej Peršak: Visokotlačni vbrizgalni sistem za polnjenje pijač z vsebnostjo CO2
  28. Marko Karlovčec: KOMUNIKACIJSKE POVEZAVE SENZORIKE NA INVALIDSKEM VOZIČKU
  29. Tadej Motaln: Avtonomno raziskovanje mobilnega robota z meta-operacijskim sistemom ROS (Robotski operacijski sistem)
  30. Aleš Razboršek: KRMILJENJE IZOBRAŽEVALNEGA MODELA RASTLINJAKA
  31. Aleš Škrobar: AVTOMATIZIRANA ROBOTSKA CELICA S SISTEMOM FANUC VISION
  32. Klementina Bovha: RAZŠIRITEV DIAGNOSTIČNE KARTICE ROBOTA ZA REŠEVANJE
  33. Andrej Novak: Senzorski sistemi robota za reševanje
  34. Tine Lenart: AVTOMATIZACIJA POMIKA FOTOAPARATA
  35. David Rožmarin: MODIFIKACIJA MEHANIZMA ROBOTSKEGA STEREO VIDA
  36. Gašper Trstenjak: STEREO VID Z MERITVIJO RAZDALJE DO OBJEKTA
  37. Tadej Jelušić: ZASNOVA IN IZVEDBA REGULACIJE HITROSTI AVTOMOBILA S TEMPOMATOM
  38. Matej Dominko: NAPRAVA ZA KROŽNO VARJENJE
  39. Stanislav Korat: GRADNJA KRMILNO NAPAJALNEGA DELA MEHANIZMA ROBOTSKEGA VIDA
  40. Tom Peinkiher: NAČRTOVANJE IN IZVEDBA VODENJA ROBOTSKEGA STEREO VIDA
  41. Peter Medvešek: SENZORSKI MODUL ZA MERJENJE KOTNEGA ZASUKA KOLESA NA INVALIDSKEM VOZIČKU
  42. Dušan Špilak: MOBILNI ROBOT OD3W
  43. Nejc Zupanec: VODENJE ROBOTSKEGA MEHANIZMA VIDA
  44. Simon Krulec: ROBOTSKI TELESKOP
  45. Jan Apat: TEHNIČNO VAROVANJE CENTRALNE ČISTILNE NAPRAVE ŠALEŠKE DOLINE
  46. Mario Nikić: UPORABA NI ELVIS II RAZVOJNE PLOŠČE ZA HITRO PREIZKUŠANJE REGULACIJSKIH SISTEMOV
  47. Simon Zapušek: KRMILJENJE NANOROBOTSKE CELICE S HAPTIČNO NAPRAVO
  48. Uroš Žlaus: Robotska celica za izdelavo dela avtomobilske karoserije
  49. Gregor Javšnik: RAZVOJ PROGRAMSKE IN APARATURNE OPREME INVALIDSKEGA VOZIČKA
  50. Peter Bernard: Naprava za ultrazvočno lepljenje škatlic : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  51. Robert Rudaš: Avtomatizacija čistilne naprave : diplomska naloga visokošolskega študijskega programa
  52. Aleš Dajčman: Avtomatizacija signirnega stroja : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  53. Srečko Novak: Grelna naprava za gretje XT akrilnih plošč : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  54. Gregor Edelbaher: Impendančno vodenje robota : diplomsko delo univerzitetnega študija
  55. Bojan Brečko: Regulacija položaja vozička na palici s pomočjo mehke logike : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  56. Aleš Tetičkovič: Nevronski regulator položaja servomotorja : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  57. Marko Kežmah: Avtonomno sledenje mobilnih robotov : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  58. Mitja Truntič: Teleoperiranje robota : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  59. Primož Golež: Načrtovanje elektro-opreme obdelovalnega stroja : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  60. Peter Šamperl: Izdelava servo pogona za robotski mehanizem : diplomsko delo visoko strokovnega študijskega programa
  61. Albin Jagarinec: Adaptivni regulator z mehko logiko za dvoosni SCARA mehanizem : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  62. Blaž Šadl: Avtomatizirana linija za paletizacijo vreč : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  63. Andro Glamnik: Uporaba haptične naprave v robotiki : diplomska naloga visokošolskega študijskega programa
  64. Robert Horvat: Avtomatiziran stroj za ovijanje palet : diplomska naloga visokošolskega študijskega programa
  65. Andrej Ledinek: Izvedba robotske celice za avtomatizacijo penjenja vzglavnikov v podjetju Johnson Controls : diplomska naloga visokošolskega študijskega programa
  66. Damjan Bobek: Teleoperiranje mehatronskega sistema : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  67. Aleksander Ačko: Kalilna linija vzmetnih listov : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  68. Aleš Koprivc: Avtomatizacija linije taljenja odpadnega aluminija : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  69. Simon Zapušek: Učenje regulacij s pomočjo Matlab strežnika : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  70. Gregor Škorc: Avtomatsko merilno mesto relejev : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  71. Simon Brezovnik: Uporovno točkovno varjenje z robotom Renault ACMA XR701 : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  72. Jožef Vogrinc: Elektronsko podprto učenje in preverjanje znanja iz regulacij : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  73. Damir Mejrić: Razvoj naprave za lomljenje opcijskih jezičkov na krmilnih enotah pralnega stroja PS-05 : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa

Druga dela (10)

  1. Robert Hofsink, Andrej Bergauer, Vojko Flis, Nina Kobilica, Tadej Kampič, Izidor Mlakar, Daniel Hari, Riko Šafarič, Suzana Uran: Domain landscape
  2. Peter Lepej, Johannes Maurer, Suzana Uran, Gerald Steinbauer: Dynamic arc fitting path follower for skid-steered mobile robots
  3. Suzana Uran, Riko Šafarič, Božidar Bratina: Reliable and accurate release of micro-sized objects with a gripper that uses the capillary-force method
  4. Johannes Maurer, Gerald Steinbauer, Peter Lepej, Suzana Uran: TeDUSAR white book - state of the art in search and rescue robots
  5. Suzana Uran, Riko Šafarič: Naprava s pnevmatično aktivno površino: Tehnike krmiljenja lege togih objektov s povratno zvezo in brez nje
  6. Suzana Uran, Riko Šafarič: Naprava s pnevmatično aktivno površino: Tehnike krmiljenja gibljivih predmetov
  7. Suzana Uran, Riko Šafarič: Neural-network estimation of the variable plant for adaptive sliding-mode controller
  8. Suzana Uran, Janez Pogorelc: Robotska tekmovanja ROBObum in RoboT
  9. Riko Šafarič, Suzana Uran: Regulacijska tehnika I
  10. Suzana Uran, Darko Hercog, Karel Jezernik: Remote lab experiment RC oscillator for learning of control
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici