| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (5)

  1. Timi Karner: Uporaba lomljenih odvodov za identifikacijo in vodenje dielektričnih elastomernih aktuatorjev
  2. Peter Sever: RAZISKAVA SELEKTIVNIH PROSTORSKIH STRUKTUR IN RAZVOJ ANALITIČNEGA MODELA LAHKIH NOSILCEV
  3. Jure Čas: POLOŽAJNO VODENJE ROBOTSKEGA MEHANIZMA S PIEZOELEKTRIČNIMI AKTUATORJI
  4. Gregor Škorc: ROBOTSKA CELICA S SUBMIKROMETRSKO RESOLUCIJO
  5. Matej Rajh: VPLIV ZNAČILNOSTI VRVNEGA POGONA NA DELOVANJE HAPTIČNEGA MEHANIZMA

Magistrska dela (41)

  1. Blaž Košir: Klasični in sodelovalni robot v industrijskem okolju
  2. Domen Gošek: Načrtovanje in izdelava prototipa sistema/naprave sledenja soncu
  3. Tjaša Pavlovič: Naprava za IOT z operacijskim sistemom v realnem času na STM krmilniku
  4. Andrej Picej: Napovedovanje in izogibanje kolizij z replaniranjem trajektorij v realnem času za kolaborativnega robota
  5. Alen Kolman: Analiza kolaborativnega robota UR za procesne naloge
  6. Tomislav Sinković: Analysis and implementation of different modulation strategies for one-phase inverter based on TMS320F28335 microcontroller
  7. Luka Kumer: Avtomatizacija proizvodnega procesa med DOOSAN CNC in ABB robotom IRB 1200
  8. Jernej Žolger: Nadzorni sistem za izvajanje varnostnih testov stroja
  9. Matej Pinter: Razvoj programske opreme uporabniškega vmesnika za hladilno zamrzovalni aparat
  10. Timotej Mastnak: Krmiljenje procesa izdelave zobnikov
  11. Tomaž Grešak: Možnosti obdelave zobnikov v robotizirani celici z robotom ACMA XR701
  12. Alen Vuk: Kolaborativni roboti v industrijskem okolju
  13. Stašo Frlež: Fleksibilnost robotskih sistemov
  14. Tadej Rojko: Inteligenten sistem za nadzor industrijskega procesa
  15. Iztok Reherman: Razvoj, projektiranje in proizvodnja stroja za izdelavo novega modela amortizerja
  16. Danijel Radočaj: Sistem za HiL testiranje avtomobilskih krmilnih enot
  17. Domen Pihler: VODENJE ELEKTRIČNEGA KOLESA TIPA PEDELEC PO NAVORU
  18. Borut Želodec: Zasnova fleksibilnega robotskega sistema z uporabo metode vitkega podjetništva
  19. Matic Navotnik: NAPRAVA ZA VIZUALNO IN MEHANSKO KONTROLO
  20. Rok Bolarič: ZASNOVA IN IZDELAVA NAPRAVE ZA PRIPRAVO KAVNIH NAPITKOV
  21. Vid Črešnik: Samodejno zaznavanje napak na ulitih vztrajnikih
  22. Darko Podržaj: Komunikacija ter prenos podatkov med osebnim računalnikom in digitalnim signalnim krmilnikom preko TCP/IP protokola
  23. Robert Ojsteršek: Multifunkcijska avtonomna mobilna robotska platforma
  24. Mitja Gubenšek: RAZVOJ PRIJEMALA ROBOTA NA STROJU ZA BRIZGANJE PLASTIKE
  25. Jernej Hari: VODENJE IZMENIČNEGA MOTORJA V POGONSKEM SISTEMU HIBRIDNEGA VOZILA Z UPORABO FPGA
  26. Uroš Drevenšek: UNIVERZALNI SENZOR MAGNETNEGA POLJA Z VODILOM I2C
  27. Mitja Osek: NAPAJALNI IN POGONSKI SISTEM SERIJSKEGA HIBRIDNEGA VOZILA - PLATFORMA PROGRAMSKE OPREME ZA UPRAVLJANJE Z ENERGIJO
  28. Uroš Kovač: NADGRADNJA ČRPALIŠČA HLADILNE VODE V PODJETJU GKN DRIVELINE ZREČE
  29. Timi Karner: DINAMIČNA ANALIZA SISTEMA SERVOSTISKALNICE 6300 kN
  30. Rok Kovše: Teleoperiranje kvadrokopterja Parrot AR. Drone s pomočjo haptične naprave Phantom Omni
  31. Mitja Filipič: Posredno programiranje robota ACMA XR701
  32. Primož Fišer: Integrirani pretvornik za napajanje pogona in baterij električnega vozila v režimu napajanja pogona
  33. Iztok Šoster: Modeliranje in dinamična analiza več-masnih sistemov s programom Maple
  34. Marta Pliberšek: Vpliv dveh metod za sproščanje zaostalih napetosti na varjencu za transport tekoče žlindre
  35. Aleš Kapun: VIRTUALNA PROIZVODNA CELICA Z ROBOTOM ACMA XR701
  36. Ivan Kelemina: INTEGRIRANI PRETVORNIK ZA NAPAJANJE POGONA IN BATERIJ ELEKTRIČNEGA VOZILA V REŽIMU POLNJENJA BATERIJ
  37. Denis Krajnc: Stroj za razširjanje tankostenskih cevi
  38. Miljenko Šarić: Stroj za robljenje tankostenskih cevi
  39. Gregor Tuljak: NADGRADNJA SENZORIKE INVALIDSKEGA VOZIČKA VOIC Z DIGITALNIM KOMPASOM
  40. Aljaž Kramberger: Vodenje z uporabo meritev možganskih valov
  41. Andrejka Zver: TOPOLOGIJA DELOVNIH PROSTOROV INDUSTRIJSKIH ROBOTOV

Diplomska dela (280)

  1. Primož Sukič: Varjenje polipropilenskih rezervoarjev s fanuc robotom lr mate 200id
  2. Klemen Anžel: Zagon avtomatiziranega skobeljnega stroja Ledinek Multiplan 4V
  3. Uroš Kikl: Razvoj in izdelava krmilne omare v laboratoriju za robotizacijo
  4. Nejc Tovornik: Nadgradnja plezalnega robota s peto osjo
  5. Anton Mataj: Uporaba SafeMove funkcije na industrijskem robotu ABB IRB 1200
  6. Matevž Pisnik: Rezkanje z industrijskim robotom ABB IRB1200
  7. Nejc Pregel: Avtomatizacija pobiranja cevakov kamene volne z robotsko celico
  8. Urban Puhek: Daljinsko zajemanje podatkov senzorja in pošiljanje preko povezave Wi-Fi
  9. Tine Masilo: Razvoj aplikacije Android za sprotni nadzor parametrov električnega kolesa
  10. Marko Dukarić: Uporaba funkcije 'World Zone' v programu RobotStudio
  11. Gregor Germadnik: Načrtovanje poprocesorja za pretvorbo NC/ISO G-Kode v translacije za 3/5 osni robot ACMA ABB XR701
  12. Dimitrije Prelević: Varnost pri kolaborativnem robotu UR
  13. Mihael Taužič: Krožna žaga za razrez aluminijevih ulitkov
  14. Denis Završek: Rotacijsko linearno zapiralo za testerje elektronskih vezij
  15. Matija Ramšak: Regulacija temperature talilne šobe, krmiljenje koračnega motorja ter komunikacija med krmilnikom robota abb irb 1200 in ti tms320
  16. Marsel Klemenčič: Avtomatiziran rezalnik stiroporja
  17. Kristjan Fišer: Konstrukcijska zasnova in izvedba analogne regulacije grelne mize za namene 3D tiskanja z industrijskim robotom ABB IRB 1200
  18. Jure Prnaver: Izvedba robotiziranega varjenja z robotom kuka krc1 in varilnim aparatom welbee inverter p500l
  19. Rok Arnšek: Polnilec baterije za gozdarski voziček
  20. Matej Gams: Ojačevalnik zelo majhnih merilnih signalov
  21. Matjaž Malok: Testiranje vibracijskih naprav na mikrofluidnem motorju
  22. Nihad Sinanović: Laserski razrez pločevin in postopek programiranja stroja
  23. Tilen Benčina: Merjenje signala EKG
  24. Tomi Krivec: Manipulacija plošč pri izdelavi sten mobilnih hišk za podjetje Magles d.o.o.
  25. Essam Hashem: Modeliranje pohištvenega elementa
  26. Timi Štruklec: Idejna zasnova avtomatske proizvodne linije za sestavo elektronskih komponent z robotom ABB IRB 120
  27. Kristjan Podgoršek: Avtomatiziran sistem za varčevanje električne energije z industrijskim krmilnikom siemens simatic s7-1515
  28. Jurij Filipančič: Razvoj krmilnega sistema za hlajenje testirnega mesta močnostnih krmilnikov
  29. Matej Borovec: 3D tiskanje z industrijskim robotom ABB IRB1200
  30. Gregor Komplet: Krmiljenje in vizualizacija krožnega podajalnika pretisnih ometov
  31. David Ketiš: Avtomatizacija rezanja talnih oblog
  32. Jan Slemenšek: 3D tiskalnik na fotosenzitivno tekočo plastiko
  33. Andraž Rotovnik: Izgradnja krmilnika za robotski manipulator "Roki"
  34. Jakob Novak: Idejna zasnova učnega centra za avtomatizacijo in robotizacijo Lunta
  35. Rok Kumer: TESTIRANJE HLADILNO-ZAMRZOVALNIH APARATOV PO STANDARDU AHAM
  36. Sandi Smole: Servo zlagalnik
  37. Samo Goljat: STROJNI VID V POVEZAVI S KONTROLO IN VALIDACIJO ČRTNIH KOD
  38. Rok Pahič: Integracija laparoskopskih klešč na robotski sistem UR5
  39. Samo Vrečič: SOLARNI SLEDILNIK
  40. Matevž Karner: Stroj za sestavo palice in vzglavnika
  41. Primož Lešnik: Gradnja rigidnih 3D mikrostruktur
  42. Stašo Frlež: Načrtovanje in avtomatizacija vpenjalne priprave za več vrst različnih valjev
  43. Klemen Belej: Uveljavljanje trendov digitalizacije v podjetjih - Industrija 4.0
  44. Sašo Gorjup: Enota za pametno krmiljenje klimatske naprave
  45. Izudin Šekić: Robotizacija proizvodnega sistema za izdelavo elementov za toplotno izolacijo
  46. Aljaž Trbovšek: RAZVOJ IN IZDELAVA 3D TISKALNIKA
  47. Jernej Medved: RAZVOJ NIZKOCENOVNEGA SISTEMA INTELIGENTNE HIŠE S PORAZDELJENIM VODENJEM
  48. Tomaž Pušnik: MONTAŽA Z INDUSTRIJSKIM ROBOTOM UR5 V SIMULACIJSKEM OKOLJU ROBODK
  49. Blaž Berden: Krmilni del plezajočega robota za pregled in vzdrževanje mostov
  50. Miha Gabrijelčič: Razvoj perifernih vmesnikov za mobilnega robota
  51. Jernej Žolger: Razvoj in implementacija aplikacije za spremljanje skupne učinkovitosti stroja (OEE)
  52. Luka Šteger: Spletno vodenje sanitarne toplotne črpalke na osnovi vgrajene platforme Raspberry PI
  53. Andrej Kous: TEKOČI TRAK KOT UČNI PRIPOMOČEK
  54. Marcel Petek: Avtomatizirano piljenje luknjačev s pomočjo robotskega manipulatorja ABB IRB 120
  55. Iztok Reherman: PREUČITEV IN OBLIKOVANJE PREDLOGA TEHNOLOGIJE SPAJANJA IN IZOLACIJE TEMPERATURNIH SOND
  56. Primož Hren: Avtomatizacija stroja za zbiranje paketov v podjetju Paloma d.d.
  57. Janez Hribernik: LOKALIZACIJA IN RAZPOZNAVANJE BATERIJ S STROJNIM VIDOM ROBOTSKEGA SISTEMA FANUC M-1iA
  58. Bernie Bezenšek: Pakiranje baterij na tekočem traku z robotom Fanuc M-1iA
  59. Jakob Šafarič: KARTIRANJE PROSTORA Z UPORABO ALGORITMA SLAM IN AVTONOMNA NAVIGACIJA MOBILNEGA ROBOTA V PROSTORU
  60. Tadej Kocbek: KONSTRUIRANJE UNIVERZALNEGA ROBOTSKEGA PRIJEMALA
  61. Luka Kumer: SIMULACIJA PROIZVODNEGA SISTEMA ROBOTSKE ROKE V POVEZAVI S STROJEM DOOSAN CNC V PROGRAMSKEM ORODJU ROBOTSTUDIO ABB
  62. Alen Vuk: Simulacija posluževanja proizvodne celice z robotskima rokama FANUC R2000iC/165F
  63. Tim Šmit: VODENJE ROBOTA PO LABIRINTU S POPLAVNIM ALGORITMOM
  64. Žan Kondrič Štelcer: AVTOMATIZACIJA DELA LINIJE NALAGANJA POLIZDELKOV KADI POMIVALNEGA STROJA
  65. Kristijan Korez: Potapljaška svetilka
  66. Aljoša Klajderič: Merilni modul za višino kvadrokopterja nad tlemi
  67. Aleksander Klemenčič: SEKVENČNI MENJALNIK DIRKALNIKA FORMULA STUDENT
  68. Tadej Jurgec: LOGIČNO IN FIZIČNO POVEZOVANJE KRMILNIKA OBRAČALNE MIZE (SIEMENS) S KRMILNIKOM ROBOTA ACMA XR701
  69. Mitja Rožmarin: NAČRTOVANJE IN IZDELAVA NAPRAVE ZA MEŠANJE KOKTAJLOV
  70. Tomaž Grešak: INTEGRACIJA PELTIERJEVIH TEG ELEMENTOV V FOTOVOLTAIČNI PANEL
  71. Timotej Mastnak: DELOVANJE TERMOELEKTRIČNEGA GENERATORJA V TOČKI MAKSIMALNEGA PRENOSA MOČI
  72. Benjamin Ferlinc: MERJENJE BATERIJSKEGA TOKA V ELEKTRIČNIH VOZILIH Z UPOROM SHUNT
  73. David Tovornik: Avtomatizacija sortirnika toaletnega papirja v podjetju Paloma
  74. Luka Mesarić: Razvoj pogonske glave za krmiljenje laporoskopskih klešč za robotsko roko UR5
  75. Alojzij Pisar: Naprava za optično kontrolo izdelkov v podjetju Tesnila GK D.O.O.
  76. Zlatko Golob: Robotizirano nameščanje ročk na akumulatorske baterije
  77. Matej Pinter: Programska oprema in zasnova elektronike za števec vrtljajev in obratovalnih ur na cepilniku drv
  78. Jan Weichardt: Strojna oprema in izdelava načrtov za števec vrtljajev in obratovalnih ur na cepilniku drv
  79. Tadej Keblič: Naprava za testiranje tipk pralnega stroja
  80. Luka Jerebic: Razvoj elektronike in programske opreme za daljinsko vodeno kosilnico
  81. Nejc Vozelj: IMPLEMENTACIJA PROGRAMSKE KODE ZA VODENJE TEHNOLOŠKIH OPERACIJ FREZANJA Z ROBOTOM ACMA XR 701
  82. Miha Krevh: KOORDINACIJA IZVAJANJA SAMODEJNEGA VKLOPA PORABNIKOV NA HE FALA OB UPOŠTEVANJU OBREMENITVE DIZELSKEGA AGREGATA
  83. Matija Sekirnik: Priprava robotiziranega sistema ACMA XR701 in obračalne mize za postopke 3D frezanja
  84. Nino A. Ferle: BREZ SENZORSKO VODENJE ELEKTRONSKO KOMUTIRANIH ENOSMERNIH MOTORJEV
  85. Žiga Žgank: Posodobitev avtomatskega krmilja ohlajevalnega traku za kontrolirano ohlajevanje odkovkov v podjetju Unior d.d.
  86. Žiga Prah: Izdelava štiriosnega CNC rezkalnega stroja za obdelavo mehkejših materialov
  87. Denis Vinšek: Model reševalnega robota z ozirom na težišče
  88. Primož Raner: Letalski instrument za prikazovanje letal v okolici s sistemom FLARM
  89. Tadej Strašek: Podajalni robot za varjenje gozdarskih vitlov
  90. Boštjan Namar: Gradnja 3D mikrostruktur
  91. Tadej Klavžar: Izboljšava montaže bobnov gozdarskih vitlov
  92. Dominik Žitek: Robotsko varjenje podsklopa avtomobilske karoserije v avtomatski varilni pripravi
  93. Aleš Breznik: RAZVOJ TESTIRANJA ELEKTRONSKE NAPRAVE CAC
  94. Niko Leben: PROGRAMSKA OPREMA IN VODENJE NAPRAVE ZA MEŠANJE KOKTAJLOV
  95. Jaša Jeseničnik: NAPRAVA ZA VIJAČENJE IN ZATISKANJE PUŠ
  96. Tadej Steničnik: Merilnik upogibne trdnosti brusnih etalonov
  97. Rok Pahič: Vpenjalni mehanizem
  98. Tomas Novak: Delo robotizirane celice skladno s predpisi ISO 10218/1-2 in direktivo 2006/42/ES (Pravilnik o varnosti strojev)
  99. Janja Mikolič: Model robota za reševanje v Gazebo simulatorju
  100. Monika Lebeničnik: Racionalnost uporabe robota v proizvodnji
  101. Tadej Peršak: Visokotlačni vbrizgalni sistem za polnjenje pijač z vsebnostjo CO2
  102. Jaka Močivnik: Robotska proizvodna celica za označevanje izdelkov s signiranjem
  103. Denis Kokol: Strega CNC-obdelovalnega stroja z robotom KUKA KR30
  104. Andraž Hlastec: Uporaba servo pogonov v stiskalnicah z omejeno potjo
  105. Primož Bitenc: Razvoj komunikacije med Siemens simatics S120 in mikrokrmilnikom
  106. Alen Uršnik: GEOMETRIJSKA PARAMETERIZACIJA PAHA STISKALNICE
  107. Tadej Motaln: Avtonomno raziskovanje mobilnega robota z meta-operacijskim sistemom ROS (Robotski operacijski sistem)
  108. Peter Lupša: Nastavitev programa STARTER za krmilnik SIEMENS Sinamics S120 in SIEMENS S7-300 s pripadajočimi elektro vezji
  109. Robert Ojsteršek: Avtomatizacija servo obračalne mize s Siemens Step7 in WinCC flexible
  110. Stanko Skledar: Mehanska obdelava z robotom ACMA XR701
  111. Miha Tertinek: Robotska delovna celica s 6-osnim paralelnim robotom FANUC M-1iA
  112. Marko Antončič: Merilni in nadzorni modul za termoelektrični sistem
  113. Žiga Bobek: Androidni programski vmesnik za zajemanje merilnih podatkov preko WI-FI povezave
  114. Borut Želodec: Postopek uveljavitve pravilnika o varnosti strojev za robotizirano proizvodno celico
  115. Bojan Čontala: Načrtovanje in izdelava merilnega sistema na dirkalniku Formula Student in analiza dobljenih podatkov
  116. Benjamin Ošlaj: DC-DC PRETVORNIK ZA TERMOELEKTRIČNI SISTEM
  117. Tomaž Rajh: Postopki za izdelavo v robotizirani celici (priročnik)
  118. Kristina Trajkovska: IZDELAVA SERVOPOGONA PRVE OSI MEHANIZMA STEREO RAČUNALNIŠKEGA VIDA
  119. Luka Polc: ELEKTRONSKI SISTEM DALJINSKO VODENE KOSILNICE ZA ZAHTEVNE TERENE
  120. Dominik Barat: ELEKTRIČNI POGON VELEMOBILA
  121. Klemen Lilija: USB PULZNI OKSIMETER
  122. Slavko Brečko: HIBRIDNO ELEKTRIČNO VOZILO - NAPAJALNO ZAŠČITNO VEZJE ZA OSKRBO Z ENERGIJO
  123. Damjan Copot: SISTEM SONČNE ELEKTRARNE - MEHANSKA KONSTRUKCIJA SOLARNEGA PRETVORNIKA
  124. Matic Navotnik: AVTOMATIZACIJA PRAZNJENJA ORODJA IN ČIŠČENJA GUMIJASTIH IZDELKOV
  125. Uroš Kovač: INTEGRACIJA OBRAČALNE MIZE Z ROBOTOM ACMA
  126. Matjaž Pšeničnik: Modeliranje proizvodnega sistema s programom Robot Studio
  127. Dušan Topolovec: Programiranje varilnega robota
  128. Uroš Trobentar: ROBOTSKO SESALNO PRIJEMALO Z LINEARNIM POGONOM IN MIKROKRMILNIKOM MSP430
  129. Andrej Novak: Senzorski sistemi robota za reševanje
  130. Tadej Bernhard: NI FPGA SISTEM ZA ZAJEMANJE PODATKOV PREIZKUŠEVALIŠČA PRALNEGA STROJA
  131. Jernej Ribič: KOMUNIKACIJA KRMILNIKA OBRAČALNE MIZE S KRMILNIKOM ROBOTA ACMA
  132. Jaka Marguč: NAČRTOVANJE IN IZDELAVA VODENJA SERVOPOGONA MEHANIZMA STEREO RAČUNALNIŠKEGA VIDA
  133. Rok Bolarič: HIBRIDNO ELEKTRIČNO VOZILO - NAČRTOVANJE SISTEMA AGREGATA ZA PODALJŠANJE DOSEGA
  134. Domen Pihler: HIBRIDNO ELEKTRIČNO VOZILO - ANALIZA ELEKTRIČNIH IN MEHANSKIH LASTNOSTI VOZILA
  135. Sabina Muminović: UPORABNIŠKI VMESNIK NI SISTEMA ZA ZAJEMANJE PODATKOV PREIZKUŠEVALIŠČA PRALNEGA STROJA
  136. Sašo Štrajhar: Manipulacija z objekti v programu Robot studio ABB
  137. Dejan Rukav: Modeliranje proizvodnih sistemov z Robot studio ABB
  138. Denis Bartlmä: Nadgradnja in rekonstrukcija linije ohišij Miramondi
  139. Tadej Pušnik: NAVIGACIJA ROBOTA V DELOVNEM PROSTORU
  140. Domen Bele: ELEKTRONSKI SISTEM ZA VODENJE IZMENIČNIH MOTORJEV - VMESNIŠKO VEZJE ZA MIKROKRMILNIK TMS320F28335
  141. Jani Prošt: Razvoj varilno-vpenjalne naprave za robotsko varjenje Higienskega stroja
  142. David Simončič: KRMILNIK ZA UNIVERZALNI MOTOR PRALNEGA STROJA
  143. David Rožmarin: MODIFIKACIJA MEHANIZMA ROBOTSKEGA STEREO VIDA
  144. Jure Leskovar: Virtualna robotizirana celica
  145. Gašper Trstenjak: STEREO VID Z MERITVIJO RAZDALJE DO OBJEKTA
  146. Tadej Jelušić: ZASNOVA IN IZVEDBA REGULACIJE HITROSTI AVTOMOBILA S TEMPOMATOM
  147. Uroš Kovše: VODENJE IN SIMULACIJA TRANSPORTNEGA SISTEMA BOSCH TS1 Z UPORABO PROGRAMSKEGA ORODJA STATEFLOW
  148. Timi Fazliu: Varnostne zračne blazine v sodobnih vozilih
  149. Tomaž Kirbiš: SNOVANJE IN VODENJE MEHANIZMA Z ENO PROSTOSTNO STOPNJO
  150. Tadej Klančnik: ROBOTIZACIJA KOVAŠKE LINIJE
  151. Robert Breški: HITRA IZDELAVA PROTOTIPOV VELIKIH DIMENZIJ
  152. Andrej Božnik: ELECTRONIC CIRCUIT FOR A HUMANOID ROBOT MOTOR DRIVER USING CAN BUS
  153. Vesna Jurjec: ZASNOVA PRIKOLICE ZA PREVOZ JADRALNIH LETAL
  154. Janja Šeruga: Noži pri avtomatskem krojenju
  155. Stanislav Korat: GRADNJA KRMILNO NAPAJALNEGA DELA MEHANIZMA ROBOTSKEGA VIDA
  156. Aleš Kapun: LITIJ-POLIMERNA AKUMULATORSKA BATERIJA ZA ELEKTRIČNO VOZILO
  157. Aljaž Kramberger: VODENJE SKLOPA HIBRIDNEGA POGONA
  158. Darko Podržaj: ELEKTRONSKI SISTEM ZA VODENJE IZMENIČNIH MOTORJEV - PROGRAMSKA OPREMA ZA MIKROKRMILNIK TMS320F28335
  159. Mitja Filipič: OBČUTLJIVOST KRITERIJEV GIBLJIVOSTI ROBOTOV V OKOLICI SINGULARNIH TOČK
  160. Tom Peinkiher: NAČRTOVANJE IN IZVEDBA VODENJA ROBOTSKEGA STEREO VIDA
  161. Matej Juhart: FPGA KRMILNIK ZA BLAC MOTOR PRALNEGA STROJA
  162. Primož Fišer: DVOSMERNI DC/DC PRETVORNIK
  163. Vid Črešnik: ELEKTRONSKI SISTEM ZA VODENJE IZMENIČNIH MOTORJEV - PRETVORNIŠKO VEZJE
  164. Ivan Kelemina: VODENJE 3-OSNEGA MEHANIZMA S KRMILNIKOM COMPACTRIO
  165. Miro Budja: NADZOR OBJEKTOV S POMOČJO OBSTOJEČIH INTERNETNIH POVEZAV IN VODENJE PARKIRNIH PROSTOROV
  166. Borut Srčnik: KONSTRUIRANJE ZGIBNIH DVORIŠČNIH VRAT
  167. Rok Jene: IZDELAVA SKLOPA ZA DEKOMPRESIJO MOTORJA Z NOTRANJIM IZGOREVANJEM
  168. Dušan Špilak: MOBILNI ROBOT OD3W
  169. Matic Dražnik: OCENA VARNOSTI ROBOTSKE CELICE Z VGRAJENIM ROBOTOM ACMA XR701 NA PODLAGI VARNOSTNIH STANDARDOV ISO 10218-1:2006 IN iso 10218-2
  170. Nejc Zupanec: VODENJE ROBOTSKEGA MEHANIZMA VIDA
  171. Tomaž Paripović: ZASNOVA SENZORIKE IN KOMUNIKACIJSKEGA PROTOKOLA ZA AVTOMATIZIRAN POLJEDELSKI STROJ
  172. Jernej Hari: DVOSMERNI STIKALNI PRETVORNIK ZA SUPER-KONDENZATOR
  173. Klemen Horvat: KARAKTERIZACIJA VIBRACIJ PRALNEGA STROJA
  174. Matej Zadravec: OBČUTLJIVOST KRITERIJEV GIBLJIVOSTI ROBOTOV V OKOLICI SINGULARNIH TOČK
  175. Janez Konovšek: INOVATIVNA ZASNOVA IN IZVEDBA MOBILNE ROBOTSKE PLATFORME
  176. Matjaž Oštir: VODENJE NELINEARNEGA MEHANIZMA Z METODAMI MEHKEGA RAČUNANJA
  177. Darko Šincek: DOLOČITEV ZANESLJIVOSTI NOVO NAČRTOVANEGA INSTRUMENTACIJSKEGA MERILNEGA MODULA
  178. Simon Šegula: OPNET SIMULACIJA SIP INTERNETNE TELEFONIJE
  179. Peter Mohorko: Verifikacija karakteristik NTK uporovnih tipal z avtomatiziranimi meritvami
  180. Sašo Marjanovič: AKTIVNO ELEKTRONSKO BREME ZASNOVANO NA MULTIFAZNI STRUKTURI PRETVORNIKA NAVZGOR
  181. Simon Krulec: ROBOTSKI TELESKOP
  182. Branko Mihelak: REKONSTRUKCIJA IZDELKA IN PROIZVODNEGA POSTOPKA
  183. Nataša Kranjec: PARAMETRI RAZREZA Z AVTOMATSKIM KROJILNIM STROJEM
  184. Jernej Herlič: PROJEKTIRANJE IN IZDELAVA MALEGA VETRNEGA GENERATORJA
  185. Uroš Krajner: AVTOMATIZACIJA ODPRTEGA VODNEGA HLADILNEGA SISTEMA
  186. Damijan Posl: IZDELAVA SPLETNE APLIKACIJE ZA EVIDENCO KALIBRIRANJA MERIL
  187. David Lukman: IZDELAVA IN KARAKTERIZACIJA TERMIČNO SKLADNIH SISTEMOV ZA MIKROOPTIČNE NAMENE
  188. Darko Valenko: SINHRONO RESETIRANJE OJAČEVALNIKA NABOJA
  189. Mitja Repinc: MERJENJE RAZDALJE S STEREO VIDOM
  190. Simon Zapušek: KRMILJENJE NANOROBOTSKE CELICE S HAPTIČNO NAPRAVO
  191. Bojan Pregrad: PRIMERJAVA TIG IN PLAZEMSKEGA VARJENJA Z INDUSTRIJSKIM ROBOTOM
  192. Kristjan Šinko: Konstruiranje mehanizma za izravnavo položaja košare premične dvižne delovne ploščadi : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa strojništvo
  193. Peter Bernard: Naprava za ultrazvočno lepljenje škatlic : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  194. Tomaž Ploj: Krmiljenje izpihovalnika saj v Termoelektrarni Šoštanj : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  195. David Zupanc: Transportna proga z vertikalnim dvigom : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  196. Aleš Elbl: Manipulator za odstranjevanje odpadnih dolivkov na stroju za brizganje plastike : diplomsko delo
  197. Ivanka Časek: Matematični model procesa prebadanja šivanca s šivalno iglo : diplomsko delo visokošolskega študija
  198. Sonja Kurbos: Določitev dinamičnih obremenitev suknjiča med nošenjem : diplomsko delo visokošolskega študija
  199. Rozalija Blekač: Vpliv mehanskih in fizikalnih lastnosti tkanin na tehnološki proces krojenja : diplomsko delo visokošolskega študija
  200. Manuela Nemec: Analiza tehnoloških operacij v šivalnici in aplikacija robotizirane šivalne celice pri izbranih zahtevnih operacijah šivanja : diplomsko delo visokošolskega študija
  201. Boris Fošnarič: Vrednotenje rezultatov meritev prebodne sile šivalne igle : diplomsko delo visokošolskega študija
  202. Karolina Prijol: Analiza elastičnih lastnosti sukanca : diplomsko delo univerzitetnega študija
  203. Simona Balažic: Vpliv vrste in kakovosti šivalne igle na kakovost izdelanega šiva : diplomsko delo univerzitetnega študija
  204. Damijan Potočan: Kinetična analiza mehanizma pri ročični napravi za izkop : diplomsko delo [visokošolskega] študija
  205. Tomaž Vrabič: Kinetična analiza podporja avtožerjava s pomočjo stohastičnega modela : diplomsko delo [visokošolskega] študija
  206. Janez Vidovič: Vgradnja varnostnega pasu v dirkalno vozilo : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  207. Danilo Širec: Modeliranje in analiza mehanskih sistemov s programom ADAMS : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  208. Jurij Urh: Določanje faznih portretov in Ljapunovega eksponenta nelinearnega sistema s suhim trenjem : diplomska naloga univerzitetnega študijskeg programa
  209. Aleš Brečko: Analiza lastnih frekvenc stiskalnice, ki je podprta z vzmetnimi in dušilnimi elementi znanih lastnosti : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  210. Natalija Bertalanič: Avtomati za prišivanje gumbov : diplomsko delo visokostrokovnega študija
  211. Metka Forjanič: Enoigelni obšivni avtomat 1220/4 PEGASUS : diplomsko delo
  212. Petra Filipović: Vpliv konstrukcije tkanin in vlaknovin na mehanske lastnosti sestavljene tekstilije za specifičen namen uporabe : diplomsko delo
  213. Bojan Vohar: Optimiranje in sinteza pogona stiskalnice za globoki vlek : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  214. Ksaver Meško: Konstruiranje s tkanino ojačane netkane tekstilije za transportne trakove : diplomsko delo
  215. Andrej Sapač: Manipulacija z gumbi v proizvodni celici za prišivanje gumbov : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  216. Martina Povše: Posodobitev strojne in programske opreme v tehnološki pripravi in krojilnici podjetja TOM oblazinjeno pohištvo d.o.o. : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študija
  217. Mateja Žalig: Prispevek k projektiranju tekstilnih procesov : diplomsko delo visokostrokovnega študijskega programa
  218. Andreja Tratnjek: Transportni mehanizem v šivalnem stroju : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  219. Aleksandra Krempl: Kinematična analiza nihajke šivalnega stroja : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  220. Ksenija Bukošek: Simulacija gibanja igelnega droga v procesu oblikovanja vboda : diplomsko delo univerzitetnega študija
  221. Janez Primik: Konstrukcija manipulatorja vzmetnih listov : diplomska naloga visokošolskega študijskega programa
  222. Barbara Glonar: Natančnost krojenja z napravo Bullmer Cutter CNC 2006 : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študija
  223. Sandra Jesenek: Strojna in programska oprema v konstrukcijski pripravi proizvodnje : diplomsko delo visokošolskega-strokovnega študija
  224. Tonček Plečko: Konstruiranje stroja za konfekcioniranje "Scooter - pnevmatik" : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  225. Gabrijela Valec: Ocenjevanje tveganj v fazah šivanja : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študija
  226. Darja Pok: Ocenjevanje tveganj v fazah krojenja : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študija
  227. Janja Glavnik: Vzdrževanje avtomata PFAFF 3519-3/12 in specialnega šivalnega stroja DÜRKOPP ADLER 550-12-12 : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študija
  228. Nevenka Zrim: Vzdrževanje šivalnega avtomata DÜRKOPP ADLER 550-12-12 in specialnega šivalnega stroja AMF REECE S 4000 : diplomsko delo visokošolskega študija
  229. Simona Žmavc: Temperaturni profil po širini traku kontinuirane fiksirne stiskalnice : diplomska naloga VSŠ
  230. Rastko Kralj: Šivalni avtomati : diplomsko delo visokošolskega programa, konfekcijska tehnologija
  231. Martina Vodušek: Posodobitev strojne opreme v šivalnici : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  232. Gorazd Stvarnik: Izdelava obratovalnih navodil za parni kotel Benson bloka 4 TE Šoštanj : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  233. Lidija Gomboc Szabó: Krojilni avtomat Bullmer PROCUT : diplomsko delo visokošolskega študija
  234. Špela Švajger: Roboti in elementi robotizacije pri izdelavi tekstilnih izdelkov : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  235. Darko Žido: Posodobitev tehnološkega procesa proizvodnje ženskih jaken : diplomska naloga visoko strokovnega študijskega programa tekstilstvo
  236. Mojca Štibler: Šivalni stroj za šivanje in vezenje Bernina Artista 200E : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  237. Marjeta Pleunik: Posodobitev krojilnice - primerjava med krojilnimi napravami z udarnim nožem in štanco : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  238. Marjanca Sobočan: Mazalni sistemi v šivalnih strojih : diplomsko delo visokostrokovnega študijskega programa
  239. Nataša Brumec: Likalne naprave : diplomsko delo visokošolskega strokovnega programa
  240. Andreja Podstenšek: Krojilne naprave v velikoserijski proizvodnji : diplomska naloga
  241. Andrej Plazovnik: Paralelni manipulator PARMAN : diplomsko delo univerzitetnega študija
  242. Mitja Truntič: Teleoperiranje robota : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  243. Bernarda Čepe: Seznam proizvajalcev in serviserjev strojev za potrebe tekstilne in oblačilne industrije : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  244. Zdenka Podvršnik: Strojna oprema v bolnišnični pralnici : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  245. Tanja Hren: Kemični čistilni stroj Böwe - Passat P5.100 : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  246. Janja Zupanič: Krojenje s strojem z okroglim nožem : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  247. Darija Arnuš: Rezanje usnja z vodnim curkom : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  248. Sandra Lubajnšek: Industrijski stroj za vezenje Brother BES-963BC : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  249. Robert Vasle: Idejna zasnova prelaganja ohišij med dvema transportnima trakovoma : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  250. Lidija Recek: Raziskava vpliva mehanskih lastnosti tkanin in parametrov krojenja na deformacije skrojenih delov : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  251. Aleš Čerpnjak: Šivalni avtomati v velikoserijski proizvodnji : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  252. Petra Majcen: Poškodbe igel pri šivanju zahtevnih materialov : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  253. Petra Tonkovič: Analiza raztezka naborkov izdelanih na večigelnem specialnem šivalnem stroju z dodatnim transportom : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  254. Andrej Gjureč: Konstrukcija mehanizma in sinteza vodenja paralelnega manipulatorja "Parman" : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  255. Sanela Karić: Primerjava obrtniškega in industrijskega načina izdelave oblačil : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  256. Mojca Sauli: Zapenjanje športnih oblačil : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  257. Silva Fekonja: Krojenje s tračno žago in strojem z vertikalnim nožem : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  258. Lidija Rotar: Konfekcijski stroji v zasebni delavnici : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  259. Urška Udovč: Termično oblikovanje košaric nedrčka : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študija
  260. Damjan Bobek: Teleoperiranje mehatronskega sistema : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  261. Aleksander Ačko: Kalilna linija vzmetnih listov : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  262. Melita Tušek: Proizvajalci strojne opreme za ročno krojenje : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  263. Mateja Kelc: Krojenje usnja : diplomsko delo [visokošolskega strokovnega študijskega programa]
  264. Andreja Korošec: Vpliv nastavitev likalnih naprav na kakovost izdelkov : diplomsko delo [visokošolskega strokovnega študijskega programa]
  265. Marko Malajner: Uporaba realno-časovnih operacijskih sistemov v mehatroniki : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  266. Branko Plešnik: Avtomatizacija doziranja apna v hladilne vode : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  267. Gregor Škorc: Avtomatsko merilno mesto relejev : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  268. Simon Brezovnik: Uporovno točkovno varjenje z robotom Renault ACMA XR701 : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  269. Zdravko Bratuša: Točkovno varjenje z učnim robotom ACMA XR 701 : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  270. Dragica Lauko: Varnostne zračne blazine : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  271. Ksenija Pogorevc: Analiza plana tehnoloških operacij šivanja in strojne opreme za ženski smučarski kombinezon : diplomsko delo [visokošolskega strokovnega študijskega programa]
  272. Ana - Marija Štante: Ureditev pralnice doma upokojencev za zagotavljanje kakovosti pranja in higiene : diplomsko delo [visokošolskega strokovnega študijskega programa]
  273. Jure Čas: Izdelava zveznega nevronskega sliding-mode regulatorja za teleoperiranje SCARA robota : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  274. Gregor Cvetko: Avtomatizacija linije za čiščenje kriolita : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  275. Andreja Zajc: Tehnološki proces šivanja kopalk : diplomsko delo [visokošolskega strokovnega študijskega programa]
  276. Zorka Rebrnik: Poraba sukanca pri šivanju avtomobilskih sedežnih prevlek : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  277. Daniela Brezner: CNC avtomat za našivanje pritrdilnih elementov na avtomobilske sedežne prevleke : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  278. Vanja Glazer: Vpliv šivalne igle na poškodbe polimernih profilov v avtomobilskih sedežnih prevlekah : diplomsko delo
  279. Primož Zajšek: Bolniška postelja : diplomsko delo
  280. Damir Mejrić: Razvoj naprave za lomljenje opcijskih jezičkov na krmilnih enotah pralnega stroja PS-05 : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa

Druga dela (19)

  1. Timi Karner, Tadej Rojko, Stašo Frlež, Karl Gotlih: Koncept virtualne kontrolne robotizirane celice - Unior - ABB - SICK - možnosti - Indirektno programiranje robotov v virtualnem okolju
  2. Janez Gotlih, Timi Karner, Tadej Rojko, Stašo Frlež, Karl Gotlih: Koncept algoritmov za učenje gibanja robotov in za kolaborativno delo robota in človeka
  3. Ralph Appel, Thomas Kiefer, Alfredo Soeiro, Karl Gotlih, Vjera Krstelj, Zora Vidovenocva: [Development of a concept for the documentation and validation of non-formal and informal learning outcomes in the engineering profession
  4. Bojan Vohar, Karl Gotlih, Jože Flašker: Optimiranje pogonskega mehanizma stiskalnice za globoki vlek
  5. Karl Gotlih, Simon Brezovnik, Denis Kovač, Miran Brezočnik: Gibljivost robotskih sistemov pri obdelovalnih procesih
  6. Ivo Pahole, Dejan Studenčnik, Karl Gotlih, Mirko Ficko, Jože Balič: Influence of the milling strategy on the durability of forging tools
  7. Matej Rajh, Srečko Glodež, Jože Flašker, Karl Gotlih: Manipulability of a haptic mechanism within the cylindrical space of an MR scanner
  8. Karl Gotlih: MO Slovenia
  9. Karl Gotlih: MO Slovenia
  10. Zbornik povzetkov študentskih projektov
  11. Zbornik povzetkov študentskih projektov
  12. Igor Špacapan: Tehniška mehanika : osnove statike in statično določene linijske konstrukcije
  13. Bojan Vohar, Karl Gotlih, Jože Flašker: Optimal kinematic design of a link-drive mechanism with prescribed velocity characteristics
  14. Darja Žunič-Lojen, Karl Gotlih: Computer simulation of needle and take-up lever mechanism using the ADAMS software package
  15. Igor Špacapan: Tehniška mehanika : osnove statike in statično določene linijske konstrukcije
  16. Simon Brezovnik, Miran Brezočnik, Simon Klančnik, Ivo Pahole, Karl Gotlih: A reverse engineering technique for creating virtual robots
  17. Karl Gotlih, Tomaž Vuherer, Simon Brezovnik: Projektno delo študentov na programu Mehatronika
  18. Uroš Župerl, Edvard Detiček: Zbrano gradivo iz avditornih in laboratorijskih vaj pri predmetu Regulacijska tehnika : za program VS
  19. Uroš Župerl, Edvard Detiček: Regulacijska tehnika : za program VS
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici