| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Statistika DKUM

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (4)

  1. David Lukman: PRIJEMALO ZA OBJEKTE V MIKRO IN NANOMETRSKEM PODROČJU
  2. Jure Čas: POLOŽAJNO VODENJE ROBOTSKEGA MEHANIZMA S PIEZOELEKTRIČNIMI AKTUATORJI
  3. Gregor Škorc: ROBOTSKA CELICA S SUBMIKROMETRSKO RESOLUCIJO
  4. Rok Klobučar: Nekalibrirano vodenje robota s pomočjo računalniškega vida : doktorsko delo

Magistrska dela (19)

  1. Matevž Lešnik: Načrtovanje hidravličnega agregata za krmiljenje vodne turbine v hidroelektrarni
  2. Jan Slemenšek: Cnc rezkalni stroj
  3. Gašper Štolfa: Implementacija lastnega zaprto-zančnega vodenja elektromehanske osi s krmilnikom Beckhoff
  4. Tine Jurak: Zasnova in izdelava direktno vodenega elektro-hidravličnega aktuatorja
  5. Rok Kotnik: Zaprto-Zančno krmiljenje elektro-hidravličnega aktuatorja
  6. Tibor Sovilj: Nadzor procesa preko SpiderControl Web-HMI paketa za industrijski krmilnik S7-1200
  7. Domen Gošek: Načrtovanje in izdelava prototipa sistema/naprave sledenja soncu
  8. Marko Purić: Developing and Controling Robot Arm Model with Avnet Microzed Development Board
  9. Aleš Krošel: Krmiljenje pnevmatske delovne postaje z vodilom Profinet in krmilnikom Beckhoff
  10. Matic Kladnik: Analiza in preizkus možnosti načina uporabe sodelujočega robota KUKA r820 iiwa pri kuhinjskih opravilih
  11. Primož Bencak: Razvoj ON-LINE algoritmov vodenja za robotske sisteme
  12. Aljaž Čakš: Krmiljenje in nadzor naprave za vzdržljivostno testiranje hidravličnih komponent
  13. Martin Adler: Algoritmi vodenja položaja mobilnega robota
  14. Aleš Gaberšek: Razvoj merilnega in informacijskega sistema za optimizacijo emisij cestnih vozil
  15. Uroš Slemnik: KONSTRUKCIJA ORODJA ZA BRIZGANJE GUME Z UPORABO HLADILNO-KANALNEGA SISTEMA
  16. Gregor Tuljak: NADGRADNJA SENZORIKE INVALIDSKEGA VOZIČKA VOIC Z DIGITALNIM KOMPASOM
  17. Andrejka Zver: TOPOLOGIJA DELOVNIH PROSTOROV INDUSTRIJSKIH ROBOTOV
  18. Andro Glamnik: VODENJE ROBOTA KUKA KR 5 S POMOČJO HAPTIČNE NAPRAVE
  19. Aleksander Ačko: SNOVANJE SAMONASTAVLJIVEGA REGULATORJA Z MEHKO LOGIKO Z INDUSTRIJSKIM KRMILJEM NA NELINEARNEM SISTEMU

Diplomska dela (162)

  1. Žan Berglez: Načrtovanje robotske roke s 6 prostostnimi stopinjami
  2. Sebastjan Vogrinčič: Načrtovanje naprave za mikro erozijo stekla
  3. Daniel Levanič: Zaprto-Zančna regulacija vrtilne hitrosti asinhronskega elektromotorja s krmilnikom in frekvenčnim pretvornikom
  4. Klemen Anžel: Zagon avtomatiziranega skobeljnega stroja Ledinek Multiplan 4V
  5. Uroš Kikl: Razvoj in izdelava krmilne omare v laboratoriju za robotizacijo
  6. Aleš Klančnik: Uporaba sodelujočega robota pri osnovnih kuhinjskih opravilih
  7. Matjaž Strniša: Krmiljenje in optimizacija delovanja pogonskega agregata Formule Student
  8. Vid Ostroško: Avtomatizirana optična verifikacija končnih mer izdelka
  9. Anton Mataj: Uporaba SafeMove funkcije na industrijskem robotu ABB IRB 1200
  10. Nejc Herženjak: Merjenje tlaka in pretoka tekočin v venturijevi cevi
  11. Tomaž Pirnat: Vibracijski mikro-fluidni rotacijski motor na principu stebričkov
  12. Vito Podgoršek: Regulacija vrtilne hitrosti elektromotorja s frekvenčnim pretvornikom omron mx2
  13. Rok Arnšek: Polnilec baterije za gozdarski voziček
  14. Aleks Petrovič: Avtomatizacija pnevmatske stiskalnice za lepljenje dveh obdelovancev
  15. Matjaž Malok: Testiranje vibracijskih naprav na mikrofluidnem motorju
  16. Jernej Leskovar: Manipulator za orientacijsko pozicioniranje obdelovanca na tekočem traku
  17. Rok Kumer: TESTIRANJE HLADILNO-ZAMRZOVALNIH APARATOV PO STANDARDU AHAM
  18. Samo Vrečič: SOLARNI SLEDILNIK
  19. Matevž Karner: Stroj za sestavo palice in vzglavnika
  20. Primož Lešnik: Gradnja rigidnih 3D mikrostruktur
  21. Žan Grabner: DOLOČITEV OPTIMALNEGA DELOVNEGA PROSTORA ROBOTA
  22. Silvester Kocmut: VMESNIK ZA DALJINSKO VODENJE NANO-ROBOTA
  23. Nejc Mežnar: TELEOPERIRANJE ROBOTSKE ROKE S ČLOVEŠKO ROKO
  24. Matevž Reberčnik: Regulacija temperature vode in čiščenje vode v masažnih bazenih
  25. Zlatko Golob: Robotizirano nameščanje ročk na akumulatorske baterije
  26. Aljaž Forštner: Uvedba novega elektromotorja v pogon kuhalne enote ekspreso kavnega aparata
  27. Dušan Fister: Načrtovanje samonastavljivega regulatorja 2 DOF robota s pomočjo BA algoritma
  28. Boštjan Namar: Gradnja 3D mikrostruktur
  29. Marko Karlovčec: KOMUNIKACIJSKE POVEZAVE SENZORIKE NA INVALIDSKEM VOZIČKU
  30. Kristina Trajkovska: IZDELAVA SERVOPOGONA PRVE OSI MEHANIZMA STEREO RAČUNALNIŠKEGA VIDA
  31. Luka Polc: ELEKTRONSKI SISTEM DALJINSKO VODENE KOSILNICE ZA ZAHTEVNE TERENE
  32. Blaž Kočevar: NAČRTOVANJE PARAMETROV SERVOPOGONA MEHANIZMA STEREO RAČUNALNIŠKEGA VIDA
  33. Denis Kohek: Posodobitev tehnologije ovijanja paketov v podjetju Codex d.o.o.
  34. Aleš Razboršek: KRMILJENJE IZOBRAŽEVALNEGA MODELA RASTLINJAKA
  35. Aleš Škrobar: AVTOMATIZIRANA ROBOTSKA CELICA S SISTEMOM FANUC VISION
  36. Klementina Bovha: RAZŠIRITEV DIAGNOSTIČNE KARTICE ROBOTA ZA REŠEVANJE
  37. Jaka Marguč: NAČRTOVANJE IN IZDELAVA VODENJA SERVOPOGONA MEHANIZMA STEREO RAČUNALNIŠKEGA VIDA
  38. Tadej Pušnik: NAVIGACIJA ROBOTA V DELOVNEM PROSTORU
  39. David Rožmarin: MODIFIKACIJA MEHANIZMA ROBOTSKEGA STEREO VIDA
  40. Gašper Trstenjak: STEREO VID Z MERITVIJO RAZDALJE DO OBJEKTA
  41. Gregor Klavž: ROBOTSKA CELICA ZA INJEKCIJSKO BRIZGANJE PLASTIKE
  42. Tadej Jelušić: ZASNOVA IN IZVEDBA REGULACIJE HITROSTI AVTOMOBILA S TEMPOMATOM
  43. Denis Prkič: Projekt razvoja novega energetskega okna za bivalne enote v podjetju Arcont IP D.O.O.
  44. Robert Dvoršič: Načrtovanje lesno obdelovalnega stroja
  45. Matjaž Adler: AVTOMATIZACIJA FREZALNEGA CENTRA V OBDELOVALNI CELICI
  46. Tadej Klančnik: ROBOTIZACIJA KOVAŠKE LINIJE
  47. Stanislav Korat: GRADNJA KRMILNO NAPAJALNEGA DELA MEHANIZMA ROBOTSKEGA VIDA
  48. Mitja Filipič: OBČUTLJIVOST KRITERIJEV GIBLJIVOSTI ROBOTOV V OKOLICI SINGULARNIH TOČK
  49. Jure Poteko: AVTOMATIZACIJA NAMENSKEGA STROJA ZA GUMARSKO INDUSTRIJO
  50. Tom Peinkiher: NAČRTOVANJE IN IZVEDBA VODENJA ROBOTSKEGA STEREO VIDA
  51. Gašper Ferme: ANALIZA IN SINTEZA KRMILNEGA SISTEMA VODENJA VARNOSTNIH VRAT OBDELOVALNEGA STROJA
  52. Primož Gorenšek: KRMILJENJE PORTALNEGA MANIPULATORJA V OBDELOVALNI CELICI
  53. Miro Budja: NADZOR OBJEKTOV S POMOČJO OBSTOJEČIH INTERNETNIH POVEZAV IN VODENJE PARKIRNIH PROSTOROV
  54. Rok Hrastar: POLOŽAJNO VODENJE PCB MOTORJA
  55. Peter Medvešek: SENZORSKI MODUL ZA MERJENJE KOTNEGA ZASUKA KOLESA NA INVALIDSKEM VOZIČKU
  56. Janez Klobasa: KRMILJENJE SMERI VOŽNJE INVALIDSKEGA VOZIČKA S POMOČJO KOMPASA
  57. Marko Bratuša: UPORABA AFM SONDE ZA POTREBE NANOROBOTIKE
  58. Uroš Predikaka: IZDELAVA DOKUMENTACIJE ZA TESTNO MESTO LINEARNEGA MOTORJA
  59. Dušan Špilak: MOBILNI ROBOT OD3W
  60. Tanja Žvar: VGRADNJA ULTRAZVOČNIH SENZORJEV NA INVALIDSKEM VOZIČKU
  61. Matic Dražnik: OCENA VARNOSTI ROBOTSKE CELICE Z VGRAJENIM ROBOTOM ACMA XR701 NA PODLAGI VARNOSTNIH STANDARDOV ISO 10218-1:2006 IN iso 10218-2
  62. Nejc Zupanec: VODENJE ROBOTSKEGA MEHANIZMA VIDA
  63. Tomaž Paripović: ZASNOVA SENZORIKE IN KOMUNIKACIJSKEGA PROTOKOLA ZA AVTOMATIZIRAN POLJEDELSKI STROJ
  64. Mitja Trglec: ZASNOVA IN IZGRADNJA STROJA ZA IZDELAVO NANO KONIC
  65. Uroš Slemnik: IZGRADNJA GRAFIČNEGA VMESNIKA ZA KRMILNIK LINEARNEGA MOTORJA
  66. Gregor Tuljak: VODENJE LINIJE HSC-STROJEV V OBDELOVALNI CELICI
  67. Tadej Kociper: IZGRADNJA KASKADNE REGULACIJE ZA LINEARNI ELEKTRIČNI MOTOR
  68. Boštjan Lorbek: VZPOSTAVITEV CAN-BUS KOMUNIKACIJE Z LABVIEW
  69. Sandi Vitanc: RAZVOJ NAPAJALNEGA MODULA ZA PIEZOELEKTRIČNO PRIJEMALO
  70. Janez Konovšek: INOVATIVNA ZASNOVA IN IZVEDBA MOBILNE ROBOTSKE PLATFORME
  71. Matej Krajnčič: AVTOMATIZACIJA STROJA ZA REZANJE NAVOJEV
  72. Tadej Tašner: VODENJE IN NADZOR SISTEMOV Z UPORABO PROGRAMSKEGA OKOLJA LabVIEW
  73. Mitja Golob: HLAJENJE PETROMATA
  74. Tomi Dolanc: NAČRTOVANJE IN IZVEDBA SISTEMA ZA REGULACIJO TEMPERATURE
  75. Peter Hace: AVTOMATIZACIJA PROCESA POZICIONIRANJA PRALNE GRUPE PRALNEGA STROJA
  76. Jan Apat: TEHNIČNO VAROVANJE CENTRALNE ČISTILNE NAPRAVE ŠALEŠKE DOLINE
  77. Uroš Krajner: AVTOMATIZACIJA ODPRTEGA VODNEGA HLADILNEGA SISTEMA
  78. Nina Božič: IZDELAVA MIKRO-VAKUUMSKEGA PRIJEMALA ZA POTREBE GRADNJE MEMS-ov
  79. Peter Lepej: UPORABA RAČUNALNIŠKEGA VIDA ZA NADZOR IN UPRAVLJANJE MOBILNIH PLATFORM
  80. Dušan Špilak: VODENJE AVTOMATSKIH DRSNIH VRAT
  81. Mario Nikić: UPORABA NI ELVIS II RAZVOJNE PLOŠČE ZA HITRO PREIZKUŠANJE REGULACIJSKIH SISTEMOV
  82. Kristijan Šumej: IZDELAVA SISTEMA SENZORJEV PRI GOVORNEM UPRAVLJANJU INVALIDSKEGA VOZIČKA
  83. David Lukman: IZDELAVA IN KARAKTERIZACIJA TERMIČNO SKLADNIH SISTEMOV ZA MIKROOPTIČNE NAMENE
  84. Darko Valenko: SINHRONO RESETIRANJE OJAČEVALNIKA NABOJA
  85. Mitja Repinc: MERJENJE RAZDALJE S STEREO VIDOM
  86. Simon Zapušek: KRMILJENJE NANOROBOTSKE CELICE S HAPTIČNO NAPRAVO
  87. Bojan Pregrad: PRIMERJAVA TIG IN PLAZEMSKEGA VARJENJA Z INDUSTRIJSKIM ROBOTOM
  88. Uroš Žlaus: Robotska celica za izdelavo dela avtomobilske karoserije
  89. Gregor Javšnik: RAZVOJ PROGRAMSKE IN APARATURNE OPREME INVALIDSKEGA VOZIČKA
  90. Mirsad Mujakić: Povezava robota ACMA XR701 in krmilnika APRIL 5000 : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  91. Andrej Krt: Načrtovanje hidravlične dvižne ploščadi : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  92. Peter Bernard: Naprava za ultrazvočno lepljenje škatlic : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  93. Peter Zdolšek: Krmiljenje in SCADA nadzor črpališča škajne jame - konti liv : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  94. Franc Hanžič: Vodenje modela osebnega dvigala na daljavo : diplomska naloga
  95. Robert Rudaš: Avtomatizacija čistilne naprave : diplomska naloga visokošolskega študijskega programa
  96. Aleš Dajčman: Avtomatizacija signirnega stroja : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  97. Bogdan Valentan: Razvoj vozila na hibridni pogon s prilagodljivo regulacijo navora pomožnega motorja : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  98. Srečko Novak: Grelna naprava za gretje XT akrilnih plošč : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  99. David Zupanc: Transportna proga z vertikalnim dvigom : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  100. Ervin Žabkar: Kontrola varjenja na stabilnih točkah : [diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa]
  101. Aleš Tetičkovič: Govorno upravljanje invalidskega vozička : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  102. Aleš Elbl: Manipulator za odstranjevanje odpadnih dolivkov na stroju za brizganje plastike : diplomsko delo
  103. Dragan Jerković: Programska oprema osnih modulov robotskega krmilnika : diplomsko delo visokošolskega študija
  104. Božidar Pučnik: Pozicijsko vodenje nelinearnega sklopa : diplomsko delo visokošolskega študija
  105. Nives Vučina: Nevronski regulator direktno gnanega robotskega sistema : diplomska naloga
  106. Andreja Rojko: Vodenje robota po metodi izračunanega navora : diplomsko delo
  107. Darko Mazej: Vodenje nelinearnega mehanizma : diplomsko delo visokošolskega študija
  108. Jure Rodič: Modifikacija nevronskega regulatorja položaja direktno gnanega robota : diplomska naloga [univerzitetnega programa]
  109. Tomaž Purg: Programabilni pnevmatski manipulator : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  110. Matej Kupljen: Vodenje do robota po metodi izračunanega momenta : diplomska naloga [visokošolskega storkovnega študija]
  111. Igor Hedrih: Direktni in inverzni kinematični model šolskega učnega robota : diplomsko delo visokošolskega strokovnega programa
  112. Andrej Plazovnik: Učni sistem koordinatne mize : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  113. Peter Berk: Teleoperiranje regulacije hitrosti servopogona s pomočjo simulinka : [diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa]
  114. Bojan Pregrad: Teleoperiranje regulacije položaja servo pogona s pomočjo Simulinka : [diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa]
  115. Danijel Šibanc: Izgradnja modela učnega robota v programskem paketu WinRobSim : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  116. Mitja Kit: Nadzorni sistem za mešalnico zmesi "Sava d.d." : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  117. Boštjan Šorgo: Teleoperiranje robotskega sistema preko interneta : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  118. Roman Berginc: Vmesnik med spletnim mestom in MATLAB-OM : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  119. Peter Bernard: Vakuumska izplinjevalna naprava : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  120. Boris Dušej: Optimizacija parametrov PID regulatorja enosmernega motorja z genetskim algoritmom : diplomska naloga visokošolskega študijskega programa
  121. Andrej Brečko: Avtomatizacija testirnega mesta hladilnih aparatov : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  122. Marko Šuster: Povezave krmilnih naprav preko interneta : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  123. Andrej Toman: Dostop do podatkov preko spleta : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  124. Dejan Voglar: Avtomatizacija priprave za varjenje matic na pločevino praga s triprostostnim manipulatorjem : [diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa]
  125. Igor Hedrih: Teleoperiranje kamere preko interneta : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  126. Mihael Turščak: Adaptivna regulacija položaja servomotorja s pomočjo nevronskih mrež : diplomska naloga visokošolskega študijskega programa
  127. Rok Klobučar: Načrtovanje poti mobilnih robotov : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  128. Bojan Brečko: Regulacija položaja vozička na palici s pomočjo mehke logike : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  129. Aleš Tetičkovič: Nevronski regulator položaja servomotorja : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  130. Janko Horvat: Teleoperiranje LEGO Mindstorms pogona : diplomska naloga visokošolskega študijskega programa
  131. Aleksander Ačko: Nadgradnja programskega paketa Elcad za dokumentiranje elektro projektov : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  132. Sanel Ekić: Avtomatizacija linije za reciklažo odpadnega aluminija : [diplomska naloga visokošolskega študijskega programa]
  133. Tadej Panjtar: Modul z dinamičnim povezovanjem za odkrivanje znanih oblik v slikah : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  134. Gregor Pačnik: Prepoznavanje govora z nevronskimi mrežami : diplomska naloga univezitetnega študijskega programa
  135. Mitja Truntič: Teleoperiranje robota : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  136. Simon Brezovnik: Vizualizacija in SCADA nadzorni sistem preoblikovalne linije ohišij v podjetju Gorenje Indop d.o.o. : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  137. Dejan Gjura: Krmiljenje in daljinski nadzor kopresorske postaje : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  138. Primož Golež: Načrtovanje elektro-opreme obdelovalnega stroja : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  139. Peter Šamperl: Izdelava servo pogona za robotski mehanizem : diplomsko delo visoko strokovnega študijskega programa
  140. Franci Jus: Nizkokoherenčni vlakenski resolver na osnovi Sagnacovega pojava : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  141. Albin Jagarinec: Adaptivni regulator z mehko logiko za dvoosni SCARA mehanizem : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  142. Blaž Šadl: Avtomatizirana linija za paletizacijo vreč : diplomska naloga visokošolskega strokovnega študijskega programa
  143. Andro Glamnik: Uporaba haptične naprave v robotiki : diplomska naloga visokošolskega študijskega programa
  144. Robert Horvat: Avtomatiziran stroj za ovijanje palet : diplomska naloga visokošolskega študijskega programa
  145. Andrej Ledinek: Izvedba robotske celice za avtomatizacijo penjenja vzglavnikov v podjetju Johnson Controls : diplomska naloga visokošolskega študijskega programa
  146. Mihael Robek: Načrtovanje in konstruiranje stopniščnega dvigala : [diplomska naloga univezitetnega študijskega programa]
  147. Damjan Bobek: Teleoperiranje mehatronskega sistema : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  148. Aleksander Ačko: Kalilna linija vzmetnih listov : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  149. Boris Dušej: Krmiljenje modela proizvodnega procesa : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  150. Aleš Koprivc: Avtomatizacija linije taljenja odpadnega aluminija : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  151. Janko Kosi: Krmiljenje transportnega sistema : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  152. Simon Zapušek: Učenje regulacij s pomočjo Matlab strežnika : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  153. Marko Kolar: Vodenje SCARA robota z mehko logiko : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  154. Mitja Germadnik: Rezervacijski sistem za telelaboratorij : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  155. Borut Krajnc: Samonastavljivi regulator za robotski mehanizem osnovan na teoriji rojev delcev : diplomsko delo visokošolskega strokovnega študijskega programa
  156. Tomaž Slanič: Genetski regulator za dvoosnega SCARA robota : diplomsko delo visokošolskega študijskega programa
  157. Gregor Škorc: Avtomatsko merilno mesto relejev : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  158. Simon Brezovnik: Uporovno točkovno varjenje z robotom Renault ACMA XR701 : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  159. Zdravko Bratuša: Točkovno varjenje z učnim robotom ACMA XR 701 : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  160. Jure Čas: Izdelava zveznega nevronskega sliding-mode regulatorja za teleoperiranje SCARA robota : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  161. Primož Zajšek: Bolniška postelja : diplomsko delo
  162. Damir Mejrić: Razvoj naprave za lomljenje opcijskih jezičkov na krmilnih enotah pralnega stroja PS-05 : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa

Druga dela (23)

  1. Jure Čas, Darko Hercog, Riko Šafarič: Web based education tool for neural network robot control
  2. Gregor Škorc, Riko Šafarič, David Lukman, Sirhiy Ivanovich Protsenko, Simon Zapusek: Interface between macro and nano worlds
  3. Riko Šafarič, Mitja Truntič, Darko Hercog, Gregor Pačnik: Control and robotics remote laboratory for engineering education
  4. Michael E. Auer, Ian Grout, Karsten Henke, Riko Šafarič, Doru Ursutiu: A joint master program in remote engineering
  5. Vojko Matko, Riko Šafarič: Major improvements of quartz crystal pulling sensitivity and linearity using series reactance
  6. Suzana Uran, Riko Šafarič, Božidar Bratina: Reliable and accurate release of micro-sized objects with a gripper that uses the capillary-force method
  7. Suzana Uran, Riko Šafarič: Naprava s pnevmatično aktivno površino: Tehnike krmiljenja lege togih objektov s povratno zvezo in brez nje
  8. Suzana Uran, Riko Šafarič: Naprava s pnevmatično aktivno površino: Tehnike krmiljenja gibljivih predmetov
  9. Bogdan Valentan, Igor Drstvenšek, Riko Šafarič: Univerzitetni interdisciplinarni študij Mehatronika na Univerzi v Mariboru - študij za prihodnost
  10. Rok Klobučar, Jure Čas, Riko Šafarič, Miran Brezočnik: Uncalibrated visual servo control with neural network
  11. Franc Hanžič, Riko Šafarič: Nadzor in programiranje ARM-mikrokrmilnika na daljavo
  12. Gregor Škorc, Jure Čas, Simon Brezovnik, Riko Šafarič: Position control with parameter adaptation for a nano-robotic cell
  13. Suzana Uran, Riko Šafarič: Neural-network estimation of the variable plant for adaptive sliding-mode controller
  14. Peng-Jui Ku, K. Tobias Winther, Harry E. Stephanou, Riko Šafarič: Distributed control system for an active surface device
  15. R. M. Parkin, C. A. Czarnecki, Riko Šafarič, D. W. Calkin: A PID servo control system experiment conducted remotely via Internet
  16. Riko Šafarič: Izdelavne tehnologije
  17. Riko Šafarič: Robotika I
  18. Riko Šafarič, Suzana Uran: Regulacijska tehnika I
  19. Riko Šafarič, Andreja Rojko: Inteligentne regulacijske tehnike v mehatroniki
  20. Riko Šafarič: Sistemi mehatronike
  21. Riko Šafarič, Gregor Škorc: From telerobotic towards nanorobotic applications
  22. A. Pajaziti, Sh. Buza, I. Gojani, Riko Šafarič, Peter Kopacek: Cost Oriented Robots for Kosovo
  23. Riko Šafarič, Aleš Hace: Telerobotics
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici