| | SLO | ENG | Cookies and privacy

Bigger font | Smaller font

Statistics of DKUM

Bibliography of the person, including all types of documents, not only theses.

PhD theses (1)

  1. Marko Franc: ROBUSTNO BILATERALNO TELEOPERIRANJE S PROGRAMIRLJIVIM VEZJEM FPGA

MSc theses (36)

  1. Jakob Novak: Avtomatizacija razlaganja polizdelkov na liniji pomivalnih strojev z robotom kuka kr 210-2
  2. Rok Belšak: Zasnova digitalnega dvojčka robotske celice za kontrolo kakovosti izdelkov
  3. Klemen Zaponšek: Robotska manipulacija objektov v prostoru z uporabo 2D strojnega vida
  4. Goran Munđar: Izdelava in krmiljenje virtualnega industrijskega procesa z uporabo programskih orodij Factory I/O in FluidSim
  5. Domen Ulbl: Kombinirana metoda za antropomorfno preslikavo gibanja človeške roke na robotsko roko Kinova Mico z nosljivimi inercialnimi senzorji Myo
  6. Dario Krsnik: Testiranje nekaterih industrijskih rešitev za RFID-detekcijo in lokalizacijo objektov v pametni tovarni
  7. Marin Cerovečki: Razvoj preprostega laboratorijskega sistema za RFID detekcijo objektov
  8. Dubravko Žolek: Vizualizacija vodenja hidravličnega cilindra
  9. Andrej Picej: Napovedovanje in izogibanje kolizij z replaniranjem trajektorij v realnem času za kolaborativnega robota
  10. Alen Kolman: Analiza kolaborativnega robota UR za procesne naloge
  11. Luka Kumer: Avtomatizacija proizvodnega procesa med DOOSAN CNC in ABB robotom IRB 1200
  12. Ivan Novak: Vizualizacija vodenja hidravličnega cilindra
  13. Jure Ledinek: Razvoj in izdelava enostavnega robotskega manipulatorja za strego manjšega rezkalnika CNC
  14. Alen Vuk: Kolaborativni roboti v industrijskem okolju
  15. Stašo Frlež: Fleksibilnost robotskih sistemov
  16. Tadej Rojko: Inteligenten sistem za nadzor industrijskega procesa
  17. Klemen Pušnik: Avtomatizacija preizkuševališča hidravličnih ventilov
  18. Toky Fanomezantsoa Ravelojaona: NAČRTOVANJE SERVO HIDRAVLIČNEGA VALJA ZA TESTNE APLIKACIJE
  19. Benjamin Meglič: Metode avtomatskega sledenja trajektorije vara v MIG/MAG robotskem varjenju
  20. Marko Drempetić: Design and construction of the technological process of product production
  21. Kristijan Pavec: Depaletizatorska robotska celica za vstavljanje kontaktnega stikala
  22. Gregor Tašner: IZDELAVA PROGRAMSKE OPREME NADZORNEGA SISTEMA VPENJALNE PRIPRAVE
  23. Benjamin Jovanovič: NAPRAVA ZA AVTOMATIZIRANO KONTROLO PUŠ
  24. Antonio Radić: Modeliranje procesa frezanja več-slojnih kovinskih materialov
  25. Uroš Kovač: NADGRADNJA ČRPALIŠČA HLADILNE VODE V PODJETJU GKN DRIVELINE ZREČE
  26. Timi Karner: DINAMIČNA ANALIZA SISTEMA SERVOSTISKALNICE 6300 kN
  27. Rok Kovše: Teleoperiranje kvadrokopterja Parrot AR. Drone s pomočjo haptične naprave Phantom Omni
  28. Matej Zadravec: VIZUALNI NADZOR GEOMETRIJE ODREZKA MED FREZANJEM
  29. Boštjan Lorbek: BILATERALNO TELEOPERIRANJE LABORATORIJSKEGA PARALELNEGA ROBOTSKEGA MEHANIZMA Z LINEARNIMI MOTORJI
  30. Denis Krajnc: Stroj za razširjanje tankostenskih cevi
  31. Tom Peinkiher: Akvarijski računalnik Aquabee
  32. Gregor Blatnik: PREIZKUŠANJE VZDRŽLJIVOSTI ROČNIH MEŠALNIKOV S POMOČJO INDUSTRIJSKEGA ROBOTA
  33. Miljenko Šarić: Stroj za robljenje tankostenskih cevi
  34. Mitja Golob: BILATERALNO TELEOPERIRANJE ROBOTA PARMAN
  35. Boštjan Tovšak: INTEGRACIJA RISB INDUSTRIJSKEGA OBLIKOVANJA V SISTEM SAP PLM V GORENJU, D.D.
  36. Gregor Štumpfel: SISTEM ODDALJENEGA IZVAJANJA PROCESOV POVEZANIH APARATOV BELE TEHNIKE

BSc theses (172)

  1. Rok Knupleš: Varnost kolaborativne robotske aplikacije za proces montaže v industriji
  2. Žan Sotošek: Razvoj večnamenskega goseničarja za uporabo v vinogradništvu
  3. Jure Stošić: Hitro testiranje na covid-19 s kolaborativnim robotom
  4. Miha Unterlehner: Avtomatizacija delovnega mesta za prelaganje palet
  5. Nejc Kuzma: Vpeljava kolaborativnega robota v podjetje Dukin
  6. Rok Casar: Zasnova in izdelava elektropnevmatskega krmilja pri mizi za predsestavo vtičnice za električno vozilo Twingo
  7. Aleš Rosenstein: Izboljšanje delovanja pralnega stroja z uporabo pospeškomera
  8. Leopold Hauptman: Manipulator za in-wheel elektro motorje
  9. Žan Kramžar: Načrtovanje in zagon avtomatske linije za izdelavo plaščev bojlerja
  10. Tilen Mlačnik: Izdelava digitalnega dvojčka med robotom IRB 1200 in CNC stružnico DOOSAN
  11. Matic Zelenik: Delovna postaja mitsubishi electric - krmiljenje asinhronskega motorja
  12. Antonio Hulec: Vodenje servo motorja z delovno postajo Mitsubishi Electric
  13. Miha Vunderl: Regulacija temperature vode z delovno postajo Mitsubishi
  14. Aljoša Jerič: Predstavitev prednosti/pomanjkljivosti vrtljivo-nagibnega pozicionerja v primerjavi z L – pozicionerjem – primer iz prakse
  15. Tomaž Račnik: Avtomatizacija proizvodnje s sistemom mes v podjetju podkrižnik d. o. o.
  16. Lara Borovnik: Uporabniški vmesnik in krmilni sistem 3-osne učne laboratorijske rotacijske mize
  17. Niko Turšič: Identifikacija okroglic, označenih z 2D-matričnimi kodami, z uporabo strojnega vida
  18. Vid Černec: Izdelava robotske aplikacije za točenje s prepoznavanjem gest
  19. Nino Rojc: Dinamično obnašanje elektromagnetno krmiljenih hidravličnih ventilov
  20. Primož Jelenko: Posluževanje stroja za globoko vrtanje ojnic z robotom ABB IRB 6620
  21. Uroš Kolenc: Primerjava programiranja ABB robota s programskim orodjem RobotStudio in RoboDK
  22. Ivan Verboten Mastnak: PALETIRANJE IN PREIZKUŠANJE ZLEPNEGA SPOJA NA UMS2
  23. Žan Rotovnik: Določanje lege objektov s strojnim vidom za robotsko manipulacijo v namenski aplikaciji
  24. Jernej Kolar: Načrtovanje in izpeljava posluževanja upogibnega stroja z robotom
  25. Robert Plevčak: Vzpostavitev zanesljive komunikacije med Fanuc robotom in Beckhoff krmilnikom
  26. Alfonz Muhič: Robotsko varjenje rezervoarja
  27. Andrej Baligač: Povezava programa robotstudio in siemens simatic
  28. Vid Pigac: Precizno pozicioniranje pnevmatskega valja
  29. David Kunštek: Cnc obdelava različnih materialov, vpliv njih na obrabo orodja in kvaliteto obdelave
  30. Tadej Polak: Primerjava obstojnosti trdokovinskih prevlek odvalnih rezkal
  31. Aleš Brunšek: Nadzor in varovanje stiskalnic
  32. Max Klančar: Sistem sledenja granulata od zalogovnika do brizgalnega stroja
  33. Niko Drevenšek: Vizualizacija proizvodne linije v okolju Siemens TIA
  34. Tomaž Verdenik: Preslikavanje oblik z uporabo industrijskega robota
  35. Matevž Pisnik: Rezkanje z industrijskim robotom ABB IRB1200
  36. Nejc Pregel: Avtomatizacija pobiranja cevakov kamene volne z robotsko celico
  37. Marko Dukarić: Uporaba funkcije 'World Zone' v programu RobotStudio
  38. Gregor Germadnik: Načrtovanje poprocesorja za pretvorbo NC/ISO G-Kode v translacije za 3/5 osni robot ACMA ABB XR701
  39. Dimitrije Prelević: Varnost pri kolaborativnem robotu UR
  40. Tadej Mauko: Precizno pozicioniranje pnevmatskega valja
  41. Tomo Pšeničnik: Nadgradnja triosnega CNC-rezkalnega stroja s četrto osjo
  42. Gregor Oset: Avtomatizacija mikroklime v proizvodnji
  43. Matic Jehart: Projektiranje in izdelava hidravlične zapornice
  44. Mihael Janežič: Avtomatizacija pnevmatskega stroja za barvanje in žigosanje obdelovancev
  45. Primož Palir: Izdelava CNC-stroja za lasersko graviranje
  46. Goran Munđar: Krmiljenje pnevmatskega sistema s programskih krmilnikom in profinet komunikacijskim vmesnikom
  47. Nejc Zavernik: Krmiljenje pnevmatskega procesa z industrijskim krmilnikom in komunikacijskim vmesnikom
  48. Žan Kuder: Vodenje in vizualizacija obdelovalnega procesa mofa
  49. Tomi Krivec: Manipulacija plošč pri izdelavi sten mobilnih hišk za podjetje Magles d.o.o.
  50. Timi Štruklec: Idejna zasnova avtomatske proizvodne linije za sestavo elektronskih komponent z robotom ABB IRB 120
  51. Kristjan Podgoršek: Avtomatiziran sistem za varčevanje električne energije z industrijskim krmilnikom siemens simatic s7-1515
  52. Primož Zakelšek: Priprava frekvenčnih pretvornikov in prvi zagon lesnoobdelovalnega stroja superplan 6vr+4f-s200
  53. Matej Borovec: 3D tiskanje z industrijskim robotom ABB IRB1200
  54. Rok Belšak: Zasnova in izdelava programskega algoritma lesnoobdelovalnega stroja superplan 6vr+4f-s200
  55. Gregor Komplet: Krmiljenje in vizualizacija krožnega podajalnika pretisnih ometov
  56. David Ketiš: Avtomatizacija rezanja talnih oblog
  57. Samo Šlander: Avtomatizirana naprava za doziranje in nameščanje pokrovov na plastično embalažo
  58. Jakob Novak: Idejna zasnova učnega centra za avtomatizacijo in robotizacijo Lunta
  59. Sandi Smole: Servo zlagalnik
  60. Rok Pahič: Integracija laparoskopskih klešč na robotski sistem UR5
  61. Aleš Knaus: REGULACIJA KOTA ZASUKA GREDI ELEKTROHIDRAVLIČNEGA ROTACIJSKEGA SERVOSISTEMA Z INDUSTRIJSKIM KRMILNIKOM
  62. Leon Jelenko: SISTEM Z VIRTUALNIM KRMILJEM ZA TESTIRANJE ZAŠČITNEGA STIKALA FID
  63. Žan Cocej: KRMILJENJE IN VIZUALIZACIJA ELEKTRO-PNEVMATSKEGA SISTEMA ZA ŽIGOSANJE LESENIH IZDELKOV
  64. Stašo Frlež: Načrtovanje in avtomatizacija vpenjalne priprave za več vrst različnih valjev
  65. Tomaž Rodošek: Povezava virtualnega krmilja z elektro-pnevmatskim transportnim sistemom
  66. Gregor Žefran: Posodobitev opreme za poučevanje industrijskih krmilj v Laboratoriju za industrijsko robotiko
  67. Klemen Belej: Uveljavljanje trendov digitalizacije v podjetjih - Industrija 4.0
  68. Denis Ocvirk: PREDELAVA IN AVTOMATIZACIJA KOTLA NA DRVA ZA PREHOD NA OGREVANJE S SEKANCI
  69. Aleš Krošel: NAČRTOVANJE, IZDELAVA IN KRMILJENJE NAMENSKEGA PNEVMATIČNEGA MANIPULATORJA
  70. Tomaž Pušnik: MONTAŽA Z INDUSTRIJSKIM ROBOTOM UR5 V SIMULACIJSKEM OKOLJU ROBODK
  71. Jernej Žolger: Razvoj in implementacija aplikacije za spremljanje skupne učinkovitosti stroja (OEE)
  72. Marcel Petek: Avtomatizirano piljenje luknjačev s pomočjo robotskega manipulatorja ABB IRB 120
  73. Primož Hren: Avtomatizacija stroja za zbiranje paketov v podjetju Paloma d.d.
  74. Janez Hribernik: LOKALIZACIJA IN RAZPOZNAVANJE BATERIJ S STROJNIM VIDOM ROBOTSKEGA SISTEMA FANUC M-1iA
  75. Bernie Bezenšek: Pakiranje baterij na tekočem traku z robotom Fanuc M-1iA
  76. Nick Drobec: REGULACIJA KOTNE HITROSTI ELEKTRO-HIDRAVLIČNEGA ROTACIJSKEGA SERVO-SISTEMA Z INDUSTRIJSKIM KRMILNIKOM
  77. Aljaž Jerenko: Regulacija pozicije elektro-hidravličnega premočrtnega servo-sistema z industrijskim krmilnikom
  78. Jernej Kosi: REGULACIJA SILE ELEKTRO-HIDRAVLIČNEGA PREMOČRTNEGA SERVO-SISTEMA Z INDUSTRIJSKIM KRMILNIKOM
  79. Tadej Kocbek: KONSTRUIRANJE UNIVERZALNEGA ROBOTSKEGA PRIJEMALA
  80. Alen Vuk: Simulacija posluževanja proizvodne celice z robotskima rokama FANUC R2000iC/165F
  81. Žan Kondrič Štelcer: AVTOMATIZACIJA DELA LINIJE NALAGANJA POLIZDELKOV KADI POMIVALNEGA STROJA
  82. Aljoša Klajderič: Merilni modul za višino kvadrokopterja nad tlemi
  83. Sebastjan Ribič: Vključitev tekstovnega prikazovalnika v sistem vodenja manipulatorja
  84. Matevž Pogladič: Optimizacija bistrilnika vode v podjetju Acroni d.o.o., Jesenice
  85. Žiga Burič: Rekonstrukcija polavtomatskega sito-tiskarskega stroja
  86. Matevž Štefane: MANIPULIRANJE LESNO OBDELOVALNEGA STROJA S KOMUNIKACIJSKIM PROCESORJEM ZA INFORMACIJSKO TEHNOLOGIJO
  87. Boris Ouček: RAZVOJ IN IZDELAVA 3-OSNEGA CNC REZKALNIKA
  88. Nejc Pirc: DECENTRALIZIRANA STRUKTURA VODENJA LESNO OBDELOVALNEGA STROJA
  89. Matjaž Drobnič: IZDELAVA REZKARJA CNC ZA MANJŠE LESENE IZDELKE
  90. David Tovornik: Avtomatizacija sortirnika toaletnega papirja v podjetju Paloma
  91. Luka Mesarić: Razvoj pogonske glave za krmiljenje laporoskopskih klešč za robotsko roko UR5
  92. Aljaž Čakš: Implementacija sistema za on-line spremljanje stanja hidravličnih olj na osnovi PLK
  93. Mitja Leskovar: Snovanje čelne hidravlike za traktor Steyr 370 Kompakt
  94. Klemen Pušnik: Posodobitev nadzornega in krmilnega sistema hidravličnega agregata
  95. Denis Čibri: AVTOMATIZACIJA NATIKANJA GUMIJASTIH DISTANČNIKOV NA BOVDNE
  96. Jure Senekovič: Povezava kamere z mobilnim robotskim sistemom DaNI
  97. Martin Adler: Vizualizacija in krmiljenje elektro-pnevmatskega sistema z virtualnim krmiljem
  98. Miha Krevh: KOORDINACIJA IZVAJANJA SAMODEJNEGA VKLOPA PORABNIKOV NA HE FALA OB UPOŠTEVANJU OBREMENITVE DIZELSKEGA AGREGATA
  99. Matija Sekirnik: Priprava robotiziranega sistema ACMA XR701 in obračalne mize za postopke 3D frezanja
  100. Nino A. Ferle: BREZ SENZORSKO VODENJE ELEKTRONSKO KOMUTIRANIH ENOSMERNIH MOTORJEV
  101. Žiga Žgank: Posodobitev avtomatskega krmilja ohlajevalnega traku za kontrolirano ohlajevanje odkovkov v podjetju Unior d.d.
  102. Primož Raner: Letalski instrument za prikazovanje letal v okolici s sistemom FLARM
  103. Mihael Flac: VODENJE KVADROKOPTERJA S HAPTIČNIM VMESNIKOM NOVINT FALCON
  104. Tadej Zrim: APLIKACIJA INDUSTRIJSKEGA ROBOTA FANUC M-1iA
  105. David Zorec: VODENJE UČNE ROBOTSKE ROKE LYNXMOTION AL5D Z UPORABO SENZORJA KINECT
  106. Jaša Jeseničnik: NAPRAVA ZA VIJAČENJE IN ZATISKANJE PUŠ
  107. Tomas Novak: Delo robotizirane celice skladno s predpisi ISO 10218/1-2 in direktivo 2006/42/ES (Pravilnik o varnosti strojev)
  108. Jurij Martinc: IZDELAVA TELEOPERIRANEGA DVOKOLESNEGA MOBILNEGA ROBOTA Z MIKROKRMILNIKOM ARM TIVA C TM4C123
  109. Denis Kokol: Strega CNC-obdelovalnega stroja z robotom KUKA KR30
  110. Silvester Muršec: IZDELAVA MEHANSKEGA PRIJEMALA SORTIRNEGA MANIPULATORJA
  111. Rok Volmajer: GRAFIČNI VMESNIK ČLOVEK-STROJ ZA XY CNC RISALNIK
  112. Jernej Geč: IZDELAVA PNEVMATSKEGA SORTIRNEGA MANIPULATORJA
  113. Primož Bitenc: Razvoj komunikacije med Siemens simatics S120 in mikrokrmilnikom
  114. Jernej Hribar: Izvedba potovalnega računalnika na električnem velomobilu
  115. Peter Lupša: Nastavitev programa STARTER za krmilnik SIEMENS Sinamics S120 in SIEMENS S7-300 s pripadajočimi elektro vezji
  116. Robert Ojsteršek: Avtomatizacija servo obračalne mize s Siemens Step7 in WinCC flexible
  117. Stanko Skledar: Mehanska obdelava z robotom ACMA XR701
  118. Miha Tertinek: Robotska delovna celica s 6-osnim paralelnim robotom FANUC M-1iA
  119. Matej Mihelčič: Avtomatizacija vpenjalne priprave na obdelovalnem stroju
  120. Tomaž Rajh: Postopki za izdelavo v robotizirani celici (priročnik)
  121. Marko Juršič: Zasnova avtomatizirane modularne vpenjalne priprave
  122. Jure Prikeržnik: AVTOMATIZACIJA LABORATORIJSKEGA XY CNC RISALNIKA
  123. Matej Trstenjak: POSODOBITEV KRMILJA PALETIRNEGA STROJA PAKETOV NA PROIZVODNI LINIJI SIDEL-2 V RADENSKI D.D.
  124. Marko Marguč: IZDELAVA POKONČNEGA DVOKOLESNEGA MOBILNEGA ROBOTA Z ARM MIKROKRMILNIKOM
  125. Grega Zrim: HAPTIČNO VODENJE UČNE ROBOTSKE ROKE LYNXMOTION AL5D
  126. Dominik Barat: ELEKTRIČNI POGON VELEMOBILA
  127. Timi Karner: ZAGON SISTEMA OBRAČALNE MIZE NA OSNOVI KRMILNIKA SIEMENS
  128. Uroš Kovač: INTEGRACIJA OBRAČALNE MIZE Z ROBOTOM ACMA
  129. Mihael Hajnc: LABVIEW VIRTUALNI UČNI MODELI ZA LABORATORIJSKE VAJE
  130. Uroš Trobentar: ROBOTSKO SESALNO PRIJEMALO Z LINEARNIM POGONOM IN MIKROKRMILNIKOM MSP430
  131. Rok Kozel: EKSPERIMENTALNA ANALIZA VIBRACIJ NA PRALNI GRUPI
  132. Benjamin Jovanovič: TELEOPERIRANJE MOBILNEGA ROBOTA S KRMILNIKOM NI SB-RIO 9632
  133. Tadej Deržič: AVTOMATIZIRAN DVOOSNI SLEDILNI FOTONAPETOSTNI SISTEM Z UPORABO ODPRTOKODNE PLATFORME ARDUINO IN PROGRAMSKE OPREME LABVIEW
  134. Tadej Bernhard: NI FPGA SISTEM ZA ZAJEMANJE PODATKOV PREIZKUŠEVALIŠČA PRALNEGA STROJA
  135. Jernej Ribič: KOMUNIKACIJA KRMILNIKA OBRAČALNE MIZE S KRMILNIKOM ROBOTA ACMA
  136. Anže Hohnjec: KRMILNIK ZA FOTOVOLTAIČNI SLEDILNIK SONCU
  137. Jure Batorek: AVTOMATIZACIJA TRAČNE ŽAGE ZA REZANJE KOVIN PRVOMAJSKA SELECT-O-MAT 320
  138. Sabina Muminović: UPORABNIŠKI VMESNIK NI SISTEMA ZA ZAJEMANJE PODATKOV PREIZKUŠEVALIŠČA PRALNEGA STROJA
  139. Denis Bartlmä: Nadgradnja in rekonstrukcija linije ohišij Miramondi
  140. David Simončič: KRMILNIK ZA UNIVERZALNI MOTOR PRALNEGA STROJA
  141. Jurij Spital: ROBOTSKA MONTAŽA V PROIZVODNJI PRALNIH STROJEV
  142. Luka Urbančič: VODENJE LABORATORIJSKEGA PRILAGODLJIVEGA PROIZVODNEGA SISTEMA Z LABVIEW PREKO INTERNETA
  143. Andrej Vizler: AVTOMATIZACIJA STROJA ZA REZANJE PAPIRJA
  144. Anže Petelinšek: VODENJE POKONČNEGA DVOKOLESNEGA LEGO MINDSTORMS NXT MOBILNEGA ROBOTA
  145. Uroš Kovše: VODENJE IN SIMULACIJA TRANSPORTNEGA SISTEMA BOSCH TS1 Z UPORABO PROGRAMSKEGA ORODJA STATEFLOW
  146. Benjamin Škafar: GLASOVNO UPRAVLJANJE SISTEMA ZA NADZOR REZALNIH SIL
  147. Miljenko Šarić: MERJENJE REZALNIH SIL MED PROCESOM VH OBDELAVE
  148. Matej Juhart: FPGA KRMILNIK ZA BLAC MOTOR PRALNEGA STROJA
  149. Andrej Fekonja: VODENJE TRANSPORTNEGA SISTEMA BOSCH TS1 S PROGRAMSKIM PAKETOM MATLAB/SIMULINK
  150. Žiga Stegu: TRAJNOSTNO TESTIRANJE MAGNETNIH STIKAL
  151. Rok Pučko: BILATERALNO TELEOPERIRAN KOLESNI MOBILNI ROBOT
  152. Denis Krajnc: SISTEM ZA REGULACIJO REZALNIH SIL PRI VH FREZANJU
  153. Dejan Tajnikar: NADGRADNJA ZAVORNEGA SISTEMA TOVORNEGA POLPRIKLOPNEGA VOZILA
  154. Boris Novak: AVTOMATIZACIJA POLNILNEGA STROJA
  155. Maj Perovšek Tribušon: PARMAN ROBOTSKI INTERPRETER
  156. Tomi Dolanc: NAČRTOVANJE IN IZVEDBA SISTEMA ZA REGULACIJO TEMPERATURE
  157. Matjaž Golob: RAZVOJ STROJA ZA VRTANJE LUKENJ V ALUMINIJASTE OGRAJNE PROFILE
  158. Uroš Krajner: AVTOMATIZACIJA ODPRTEGA VODNEGA HLADILNEGA SISTEMA
  159. Miran Šmid: UPORABA IN STROŠKOVNA ANALIZA SISTEMA ZA UPRAVLJANJE SPLETNIH VSEBIN
  160. Dušan Špilak: VODENJE AVTOMATSKIH DRSNIH VRAT
  161. Matej Špindler: BILATERALNA ROBOTSKA APLIKACIJA NA ARM VGRAJENEM SISTEMU Z RTAI LINUX-OM
  162. Marjan Jereb: IZDELAVA NAPRAVE ZA SORTIRANJE OJNIC
  163. Damjan Pšeničnik: MODERNIZACIJA KRMILJA TER UREDITEV PRIKAZOVANJA NAPAK NA INDUKCIJSKI PEČI ABB EBS 15
  164. Igor Rakuša: Robotiming meritev časa : diplomsko delo univerzitenega študijskega programa
  165. Marko Keber: Robotiming priprava prikaza : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  166. Franc Hanžič: Vodenje modela osebnega dvigala na daljavo : diplomska naloga
  167. Radovid Drobnjak: Odprtokodno razvojno okolje za sistem AVR Butterfly : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  168. Aleš Hace: Vodenje robotskega mehanizma z nevronskim regulatorjem : diplomsko delo
  169. Matevž Čadonič: Alfa-beta sledilnik : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa
  170. Andrej Plazovnik: Paralelni manipulator PARMAN : diplomsko delo univerzitetnega študija
  171. Andrej Gjureč: Konstrukcija mehanizma in sinteza vodenja paralelnega manipulatorja "Parman" : diplomsko delo univerzitetnega študijskega programa
  172. Sašo Pernat: Hardware-in-the-loop simulacijske metode : diplomska naloga univerzitetnega študijskega programa

Other documents (16)

  1. 8. letna konferenca mehatronike 2019
  2. Aleš Hace: Mikrokrmilniki TI MSP430
  3. 6. letna konferenca mehatronike 2017
  4. Zbornik povzetkov študentskih projektov
  5. Aleš Hace, Marko Franc: Izboljšanje haptičnega teleoperiranja z uporabo PLL [alfa][beta]-sledilnika
  6. Aleš Hace, Aleš Polič, Karel Jezernik: Napredni mehatronski postopek načrtovanja odprtega krmilja strojev
  7. Milan Čurkovič, Aleš Hace: Analizator dinamičnega obnašanja koračnih motorjev
  8. Uroš Sadek, Bojan Kseneman: Vodenje robota z Android OS
  9. Rok Pučko: Bilateralno teleoperiran kolesni mobilni robot
  10. Marko Franc, Aleš Hace: A study on the fpga implementation of the bilateral control algorithm towards haptic teleoperation
  11. Marko Franc, Aleš Hace: Brezsenzorska implementacija robustnega bilateralnega teleoperiranja z FPGA vezjem
  12. Zbornik povzetkov študentskih projektov
  13. Zbornik povzetkov študentskih projektov
  14. Aleš Hace: Bilateral teleoperation by sliding mode control design approach
  15. Riko Šafarič, Aleš Hace: Telerobotics
  16. Aleš Hace, Karel Jezernik, Asif Šabanović: SMC with disturbance observer for a linear belt drive
Logos of partners University of Maribor University of Ljubljana University of Primorska University of Nova Gorica