| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Dejter, Italo J.(1-PR): Perfect domination in regular grid graphs. (English summary). - Australas. J. Combin. 42 (2008), 99-114
Avtorji:Špacapan, Simon (Avtor)
Datoteke:URL http://www.ams.org/mathscinet/pdf/2445802.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:FS - Fakulteta za strojništvo
Leto izida:2010
Št. strani:MR2445802
UDK:519.17(049.3)
COBISS_ID:16140121 Povezava se odpre v novem oknu
NUK URN:URN:SI:UM:DK:G0USB8BU
Število ogledov:119
Število prenosov:13
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici