| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Balachandran, K.; Ravikumar, R.: Nonlocal Cauchy problem for time varying delay integrodifferential equations of Sobolev type in Banach spaces. (English). - [J] Tamkang J. Math. 37, No. 3, 193-205 (2006). [ISSN 0049-2930]
Avtorji:Mastinšek, Miklavž (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1139.34056
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta
Ključne besede:matematika, navadne diferencialne enačbe, polgrupe nelinearnih operatorjev, mathematics, differential equations, delay integrodifferential equation, nonlocal condition
Leto izida:2008
Št. strani:Zbl 1139.34056
UDK:517.9(049.3)
COBISS_ID:15074649 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN pri članku:1436-3429
NUK URN:URN:SI:UM:DK:KXY80XSM
Število ogledov:274
Število prenosov:14
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Zentralblatt MATH database
Založnik:Springer
ISSN:1436-3429
COBISS.SI-ID:11251801 Novo okno

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici