| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Golaszewska, Agata: Generalized solution of mixed problems for first order partial differential equations with state dependent delays. (English). - [J] Int.J. Pure Appl. Math. 29, No. 3, 349-384 (2006). [ISSN 1311-8080]
Avtorji:Mastinšek, Miklavž (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1123.35085
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta
Ključne besede:matematika, parcialne diferencialne enačbe, Volterrov integralski operator, zvezna odvisnost, funkcijske enačbe za realne funkcije, eksistenca, mathematics, partial differential equations, successive approximations, Volterra integral operator, existence, continuous dependence
Leto izida:2008
Št. strani:Zbl 1123.35085
UDK:517.9(049.3)
COBISS_ID:15074137 Novo okno
ISSN pri članku:1436-3429
NUK URN:URN:SI:UM:DK:GAOOJRXH
Število ogledov:611
Število prenosov:29
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Zentralblatt MATH database
Založnik:Springer
ISSN:1436-3429
COBISS.SI-ID:11251801 Novo okno

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici