| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Voigt, Jürgen: The modulus semigroup for linear delay equations II. (English). - [J] Note Mat. 25, No. 2, 191-208 (2006).[ISSN 1123-2536; ISSN 1590-0932]
Avtorji:Mastinšek, Miklavž (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1116.34049
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta
Ključne besede:matematika, navadne diferencialne enačbe, teorija operatorjev, funkcijska diferencialna enačba, teorija perturbacij, mathematics, ordinary differential equations, operator theory, functional differential equation, modulus semigroup, perturbation theory
Leto izida:2007
Št. strani:Zbl 1116.34049
UDK:517.9(049.3)
COBISS_ID:15073881 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN pri članku:1436-3429
NUK URN:URN:SI:UM:DK:P9WDJZCC
Število ogledov:469
Število prenosov:6
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Zentralblatt MATH database
Založnik:Springer
ISSN:1436-3429
COBISS.SI-ID:11251801 Novo okno

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici