| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva Pomoč

Naslov:Rasa, Ioan: One-dimensional diffusions and approximation. (English). - [J] Mediterr. J. Math. 2, No. 2, 153-169 (2005). [ISSN 1660-5446]
Avtorji:ID Mastinšek, Miklavž (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1116.47037
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta
Ključne besede:matematika, enoparametrična polgrupa, stahastična enačba, aproksimacija, mathematics, one-parameter semigroup, stochastic equation, positive approximation process
Leto izida:2007
Št. strani:Zbl 1116.47037
PID:20.500.12556/DKUM-51761 Novo okno
UDK:517.9(049.3)
COBISS.SI-ID:15072857 Novo okno
ISSN pri članku:1436-3429
NUK URN:URN:SI:UM:DK:UL49DSNC
Datum objave v DKUM:10.07.2015
Število ogledov:738
Število prenosov:34
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
Kopiraj citat
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share


Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Zentralblatt MATH database
Založnik:Springer
ISSN:1436-3429
COBISS.SI-ID:11251801 Novo okno

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici