| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Megan, M.; Sasu, A. L.; Sasu, B.; Pogan, A.: Exponential stability and unstability of semigroups of linear operators in Banach spaces. - Math. Inequal. Appl. 5, no. 3, 557-567 (2002). [ISSN 1331-4343]
Avtorji:Mastinšek, Miklavž (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/advanced/?q=an:1041.47023
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:EPF - Ekonomsko-poslovna fakulteta
Ključne besede:matematika, navadne diferencialne enačbe, ▫$C_0$▫-polgrupe, stabilnost, mathematics, ordinary differential equations, ▫$C_0$▫-semigroups, uniform exponential stability
Leto izida:2004
Št. strani:Zbl 1041.47023
UDK:517.9(049.3)
COBISS_ID:13243737 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN pri članku:1436-3429
NUK URN:URN:SI:UM:DK:9B3HJ1Z2
Število ogledov:312
Število prenosov:13
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Zentralblatt MATH database
Založnik:Springer
ISSN:1436-3429
COBISS.SI-ID:11251801 Novo okno

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici