| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Ivanciuc, Ovidiu; Ivanciuc, Teodora; Klein, Douglas J.: Intrinsic graph distances compared to Euclidean distances for correspondent graph embedding. - Match No. 44 (2001), 251-278
Avtorji:Klavžar, Sandi (Avtor)
Datoteke:URL http://www.ams.org/mathscinet/pdf/1871748.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:PEF - Pedagoška fakulteta
Ključne besede:matematika, teorija grafov, razdalja v grafu, evklidska razdalja, benzenoidni sistemi, mathematics, graph theory, graph distance functions, Euclidean distances, benzenoid systems
Leto izida:2002
Št. strani:št. 05037
Številčenje:Issue 2002i
UDK:519.17(049.3)
COBISS_ID:12227417 Novo okno
ISSN pri članku:0025-5629
NUK URN:URN:SI:UM:DK:UIHFUXAI
Število ogledov:622
Število prenosov:27
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Mathematical reviews
Skrajšan naslov:Math. rev.
Založnik:American Mathematical Society
ISSN:0025-5629
COBISS.SI-ID:5203978 Novo okno

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici