| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Brešar, Boštjan: Partial Hamming graphs and expansion procedures. - Discrete Math. 237 (2001), no. 1-3, 13-27
Avtorji:Klavžar, Sandi (Avtor)
Datoteke:URL http://www.ams.org/mathscinet/pdf/1835650.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:PEF - Pedagoška fakulteta
Ključne besede:matematika, teorija grafov, izometrična vložitev, delni Hammingovi grafi, mathematics, graph theory, isometric embedding, partial Hamming graphs
Leto izida:2002
Št. strani:št. 05101
Številčenje:Issue 2002d
UDK:519.17(049.3)
COBISS_ID:12227161 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN pri članku:0025-5629
NUK URN:URN:SI:UM:DK:GINEHQPW
Število ogledov:542
Število prenosov:22
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Mathematical reviews
Skrajšan naslov:Math. rev.
Založnik:American Mathematical Society
ISSN:0025-5629
COBISS.SI-ID:5203978 Novo okno

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici