| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Gutman, Ivan; Miljković, Olga: Molecules with smallest connectivity indices. - Match No. 41 (2000), 57-70
Avtorji:Klavžar, Sandi (Avtor)
Datoteke:URL http://www.ams.org/mathscinet/pdf/1787632.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:PEF - Pedagoška fakulteta
Ključne besede:matematika, kemijska teorija grafov, molekularni grafi, indeksi povezanosti, mathematics, chemical graph theory, molecular graphs, connectivity indices
Leto izida:2001
Št. strani:št. 92061
Številčenje:Issue 2001j
UDK:519.17:541(049.3)
COBISS_ID:10937689 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN pri članku:0025-5629
NUK URN:URN:SI:UM:DK:ULNPDYQT
Število ogledov:452
Število prenosov:17
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Mathematical reviews
Skrajšan naslov:Math. rev.
Založnik:American Mathematical Society
ISSN:0025-5629
COBISS.SI-ID:5203978 Novo okno

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici