| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Zhang, Fuji; An, Chang: Acyclic molecules with greatest HOMO-LUMO separation. - Discr. Appl. Math. 98 (1999), no. 1-2, 165-171
Avtorji:Klavžar, Sandi (Avtor)
Datoteke:URL http://www.ams.org/mathscinet/pdf/1723695.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:PEF - Pedagoška fakulteta
Ključne besede:matematika, kemija, kemijska teorija grafov, lastne vrednosti, mathematics, chemistry, chemical graph theory, eigenvalues, Kekulean molecules
Leto izida:2000
Št. strani:str. 6732
Številčenje:Issue 2000i
UDK:519.17:541(049.3)
COBISS_ID:10341465 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN pri članku:0025-5629
NUK URN:URN:SI:UM:DK:SRQF23FC
Število ogledov:334
Število prenosov:11
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Mathematical reviews
Skrajšan naslov:Math. rev.
Založnik:American Mathematical Society
ISSN:0025-5629
COBISS.SI-ID:5203978 Novo okno

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici