| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Graphs with given number of cut-edges and minimal value of Wiener number
Avtorji:Šparl, Petra (Avtor)
Žerovnik, Janez (Avtor)
Datoteke:URL https://www.novapublishers.com/catalog/product_info.php?products_id=25726
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:FOV - Fakulteta za organizacijske vede
Opis:A new graph operation is proposed which generalizes two operatins by Hua and its usability is illustrated by proving a theorem which characterizes the graphs with given number of cut-edges and minimal value of the Wiener number.
Ključne besede:kemijska teorija grafov, topološki indeksi, Wienerjevo število, chemical graph theory, topological indices, Wiener number
Leto izida:2011
Št. strani:str. 131-137
Številčenje:Vol. 3, iss. 1-2
UDK:519.173
COBISS_ID:6828819 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN pri članku:1941-3955
NUK URN:URN:SI:UM:DK:LSPJ381U
Število ogledov:452
Število prenosov:18
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:International journal of chemical modeling
Skrajšan naslov:Int. j. chem. model.
Založnik:Nova Science Publishers
ISSN:1941-3955
COBISS.SI-ID:4445466 Novo okno

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici