SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Daniel, D.; Nikiel, J.; Treybig, L.B.; Tuncali, H.M.; Tymchatyn, E.D.: Homogeneous Suslinian continua. (English) Can. Math. Bull. 54, No. 2, 244-248 (2011). ISSN 0008-4395; ISSN 1496-4287
Avtorji:Banič, Iztok (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/MIRROR/zmath/en/search/?q=an:06030866&type=pdf&format=complete
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko
Ključne besede:matematika, ocene in poročila
Leto izida:2012
Št. strani:Zbl 1247.54039
UDK:51(049.3)
COBISS_ID:19543816 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN pri članku:1436-3429
Število ogledov:320
Število prenosov:11
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Zentralblatt MATH database
Založnik:Springer
ISSN:1436-3429
COBISS.SI-ID:11251801 Novo okno

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici