| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Verifikacija matematičnega modela plovnosti potapljača s potapljaškim jopičem
Avtorji:Valenko, Darko (Avtor)
Mezgec, Zdenko (Avtor)
Pec, Martin (Avtor)
Golob, Marjan (Avtor)
Datoteke:URL http://ev.fe.uni-lj.si/4-2012/Valenko.pdf
 
Jezik:Slovenski jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.08 - Objavljeni znanstveni prispevek na konferenci
Organizacija:FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Ključne besede:matematični modeli, plovnost potapljača, verifikacija matematičnega modela
Leto izida:2012
Št. strani:str. 173-176
Številčenje:Vol. 79, no. 4
UDK:621.3
COBISS_ID:16878870 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN pri članku:0013-5852
NUK URN:URN:SI:UM:DK:GT5MXZNH
Število ogledov:497
Število prenosov:34
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:ERK 2012 conference issue
Založnik:Elektrotehniška zveza Slovenije
COBISS.SI-ID:26489895 Novo okno

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici