SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Barwell, Andrew D.: A characterization of [omega]-limit sets for piecewise monotone maps of the interval. (English) Fundam. Math. 207, No. 2, 161-174 (2010). ISSN 0016-2736; ISSN 1730-6329
Avtorji:Banič, Iztok (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/search/?q=an:05691886&type=pdf&format=complete
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Neznano ()
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko
Leto izida:2010
UDK:51(049.3)
COBISS_ID:18029320 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN pri članku:1436-3429
Število ogledov:890
Število prenosov:3
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Zentralblatt MATH database
Založnik:Springer
ISSN:1436-3429
COBISS.SI-ID:11251801 Novo okno

Sekundarni jezik

Jezik:Angleški jezik
Ključne besede:matematika, ocene in poročila


Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici