SLO | ENG

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Barragán, Franco: On the n-fold symmetric product suspensions of a continuum. (English) [J] Topology Appl. 157, No. 3, 597-604 (2010). ISSN 0166-8641
Avtorji:Merhar, Matej (Avtor)
Datoteke:URL http://www.zentralblatt-math.org/zmath/en/search/?q=an:05678628&type=pdf&format=complete
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Neznano ()
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:FNM - Fakulteta za naravoslovje in matematiko
Leto izida:2010
UDK:51
COBISS_ID:17771528 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN pri članku:1436-3429
Število ogledov:915
Število prenosov:4
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Zentralblatt MATH database
Založnik:Springer
ISSN:1436-3429
COBISS.SI-ID:11251801 Novo okno

Sekundarni jezik

Jezik:Angleški jezik
Ključne besede:matematika, ocene in poročila


Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici