| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva

Naslov:Dress Andreas, Huber Katharina T., Lesser Alice, Moulton Vincent: Hereditarily optimal realizations of consistent metrics. Ann. Comb. 10 (2006), no. 1, 63-76
Avtorji:Brešar, Boštjan (Avtor)
Datoteke:URL http://www.ams.org/mathscinet
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Neznano ()
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Ključne besede:tight span, finite metric space, optimal realization, weakly compatible
Leto izida:2006
UDK:519.17(049.3)
COBISS_ID:11587094 Povezava se odpre v novem oknu
ISSN pri članku:Y505-9674
NUK URN:URN:SI:UM:DK:A6AGBM7N
Število ogledov:629
Število prenosov:20
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:MathSciNet
Založnik:American Mathematical Society
ISSN:2167-5163
COBISS.SI-ID:50093825 Novo okno

Sekundarni jezik

Jezik:Angleški jezik
Ključne besede:matematika, teorija grafov


Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici