| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva Pomoč

Naslov:Kaddoura, Issam; Mourad, Bassam: A note on a generalization of an extension of the Cayley-Hamilton theorem. (English summary). - Int. Math. Forum 3 (2008), no. 17-20, 829-836
Avtorji:ID Petek, Tatjana (Avtor)
Datoteke:URL http://www.ams.org/mathscinet/pdf/2403400.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Leto izida:2009
Št. strani:MR2403400
PID:20.500.12556/DKUM-51780 Novo okno
UDK:512.643(049.3)
COBISS.SI-ID:15129689 Novo okno
NUK URN:URN:SI:UM:DK:VXLPCRLL
Datum objave v DKUM:10.07.2015
Število ogledov:828
Število prenosov:41
Metapodatki:XML DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
PETEK, Tatjana, 2009, Kaddoura, Issam; Mourad, Bassam: A note on a generalization of an extension of the Cayley-Hamilton theorem. (English summary). - Int. Math. Forum 3 (2008), no. 17-20, 829-836. [na spletu]. 2009. [Dostopano 6 april 2025]. Pridobljeno s: http://www.ams.org/mathscinet/pdf/2403400.pdf
Kopiraj citat
  
Skupna ocena:
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share


Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici