| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva Pomoč

Naslov:Šemrl, Peter (SV-LJUB): Characterizing Jordan automorphisms of matrix algebras through preserving properties. (English summary). - Oper. Matrices 2 (2008), no. 1, 125-136
Avtorji:ID Petek, Tatjana (Avtor)
Datoteke:URL http://www.ams.org/mathscinet/pdf/2392770.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:FERI - Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Leto izida:2009
Št. strani:MR2392770
PID:20.500.12556/DKUM-51779 Novo okno
UDK:512.643(049.3)
COBISS.SI-ID:15129433 Novo okno
NUK URN:URN:SI:UM:DK:RQN3CTXH
Datum objave v DKUM:10.07.2015
Število ogledov:610
Število prenosov:20
Metapodatki:XML DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
PETEK, Tatjana, 2009, Šemrl, Peter (SV-LJUB): Characterizing Jordan automorphisms of matrix algebras through preserving properties. (English summary). - Oper. Matrices 2 (2008), no. 1, 125-136. [na spletu]. 2009. [Dostopano 6 april 2025]. Pridobljeno s: http://www.ams.org/mathscinet/pdf/2392770.pdf
Kopiraj citat
  
Skupna ocena:
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share


Iščem podobna dela...Prosim, počakajte...
Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici