| | SLO | ENG | Piškotki in zasebnost

Večja pisava | Manjša pisava

Izpis gradiva Pomoč

Naslov:Zhang, Fuji; An, Chang: Acyclic molecules with greatest HOMO-LUMO separation. - Discr. Appl. Math. 98 (1999), no. 1-2, 165-171
Avtorji:ID Klavžar, Sandi (Avtor)
Datoteke:URL http://www.ams.org/mathscinet/pdf/1723695.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:PEF - Pedagoška fakulteta
Ključne besede:matematika, kemija, kemijska teorija grafov, lastne vrednosti, mathematics, chemistry, chemical graph theory, eigenvalues, Kekulean molecules
Leto izida:2000
Št. strani:str. 6732
Številčenje:Issue 2000i
PID:20.500.12556/DKUM-51446 Novo okno
UDK:519.17:541(049.3)
COBISS.SI-ID:10341465 Novo okno
ISSN pri članku:0025-5629
NUK URN:URN:SI:UM:DK:SRQF23FC
Datum objave v DKUM:10.07.2015
Število ogledov:1245
Število prenosov:34
Metapodatki:XML DC-XML DC-RDF
Področja:Ostalo
:
KLAVŽAR, Sandi, 2000, Zhang, Fuji; An, Chang: Acyclic molecules with greatest HOMO-LUMO separation. - Discr. Appl. Math. 98 (1999), no. 1-2, 165-171. Mathematical reviews [na spletu]. 2000. Vol. 2000i. [Dostopano 4 april 2025]. Pridobljeno s: http://www.ams.org/mathscinet/pdf/1723695.pdf
Kopiraj citat
  
Skupna ocena:
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share


Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Mathematical reviews
Skrajšan naslov:Math. rev.
Založnik:American Mathematical Society
ISSN:0025-5629
COBISS.SI-ID:5203978 Novo okno

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj
Logotipi partnerjev Univerza v Mariboru Univerza v Ljubljani Univerza na Primorskem Univerza v Novi Gorici